reklama

Były piłkarz Barcy porównał ''Lewego'' do Ronaldinho

Były piłkarz Barcy porównał ''Lewego'' do Ronaldinho
Lewandowski jest świetnym piłkarzem, strzela gole, ma swoją historię, odpowiedni charakter do rywalizacji, jest twarzą całego klubu. Ma też za sobą wspaniałą historię w Bayernie. To wszystko zaraża szatnię. Na Lewandowskim będzie ciążyła presja, ale ten transfer sprawi nam wszystkim wiele radości. Emocje generowane przez Lewandowskiego są podobne do tych, które wywołał Ronaldinho, kiedy podpisał kontrakt z Barcą.
Juliano Belletti za:mundodeportivo.com
reklama

Koszmarna diagnoza Sebastiena Hallera

Koszmarna diagnoza Sebastiena Hallera
Sebastien Haller po poniedziałkowym treningu podczas zgrupowania w Bad Ragaz w Szwajcarii zgłosił klubowym lekarzom złe samopoczucie. Po dogłębnych badaniach u piłkarza wykryto nowotwór jądra. Klub w oficjalnym komunikacie poinformował o chorobie piłkarza, który opuścił obóz i udał się do Dortmundu na szczegółowe badania w specjalistycznym ośrodku medycznym. Borussia zapewniła, że zawodnik otrzyma najlepszą możliwą opiekę i w trakcie leczenia będzie miał stuprocentowe wsparcie klubu.
za:bvb.de

Defensywa Chelsea zyskała gigantyczne wzmocnienie

Defensywa Chelsea zyskała gigantyczne wzmocnienie

Wieteska odejdzie dopiero po znalezieniu następcy

Wieteska odejdzie dopiero po znalezieniu następcy
reklama

Prezentacja Lewandowskiego już jutro!

Prezentacja Lewandowskiego już jutro!
Robert Lewandowski przeszedł pomyślnie testy medyczne przed transferem do Barcelony i od oficjalnego zostania zawodnikiem Blaugrany dzieli go tylko podpisanie umowy. Według hiszpańskich mediów ma to nastąpić już we wtorek rano czasu amerykańskiego podczas zgrupowania zespołu w Miami. Po uroczystym złożeniu podpisu 33-latek zostanie zaprezentowany jako nowy piłkarz Barcelony i rozpocznie treningi pod okiem Xaviego. Nie wiadomo jeszcze, kiedy możemy spodziewać się debiutu Polaka w nowym zespole. Wszystko wskazuje na to, że wybiegnie on w składzie ''Dumy Katalonii' dopiero w towarzyskim starciu z Realem Madryt, które zostanie rozegrane 24 lipca, jednak niektóre źródła podają, że może dostać minuty już w środowym meczu z Interem Miami.
za:mundodeportivo.com

Boniek ocenił transfer Lewandowskiego

Boniek ocenił transfer Lewandowskiego
Według mnie Bayern zainkasował o kilka milionów więcej. Na koniec osiągnięto sytuację "win-win" - obie strony wygrały. Bayern jest zadowolony, bo zainkasował niemałe pieniądze, w sumie około 55-60 mln euro, za zawodnika, który miał tylko roczny kontrakt. Barcelona jest szczęśliwa, bo wzięła jeśli nie najlepszego, to jednego z dwóch-trzech najlepszych napastników na świecie. Ten ruch trzeba tylko oklaskiwać. Natomiast ranga tej przeprowadzki jest bardzo duża. Ja uważam, że Robert Lewandowski jest w top 5, jeśli chodzi o takie transfery. Na równi z nim świat interesują ruchy transferowe takich gwiazd jak Kylian Mbappe, Karim Benzema, Lionel Messi, Cristiano Ronaldo i Neymar (...) Pod względem organizacyjnym Bayern jest dla mnie jednym z najlepszych klubów na świecie. Według mnie jest w światowym top 3. Robert czuł się tam wypalony, podjął ryzyko i postanowił zmienić barwy. Jego następny klub jest fantastyczny. Wizerunkowo wszystko się zgadza. Zobaczymy, jak będzie się rozwijała jego kariera w Hiszpanii.
Zbigniew Boniek za:interia.pl

Tabela po pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy

Tabela po pierwszej kolejce PKO Ekstraklasy
reklama