I jak tu się nie cieszyć?

Jak tu nie zasnąć?

No tak średnio...

Piękne słowa Xaviego na temat ''Lewego''

Lewandowski? Robert jest wielką gwiazdą. Strzelił masę goli przez całą swoją karierę i teraz też je będzie strzelać. Chciałbym podkreślić pokorę z jaką tutaj do nas przyszedł i to jak szybko się do nas przystosował. On czyni nas wszystkich lepszymi - zarówno mnie jako trenera jak i zawodników.
Xavi za: barcacentre

Ancelotti po przegranym ''El Clasico''

To było dobre spotkanie z wysoką intensywnością, szczególnie w pierwszej połowie. Dałem szansę na grę nowym piłkarzom, żeby szybciej się zaadaptowali. Do tego było wiele zmian ze względu na tę fazę prezesonu i przygotowań. Mecz był wyrównany. Podobała mi się postawa graczy na tle tak silnego rywala. Cierpieliśmy w początkowej fazie spotkania w trakcie wyprowadzania piłki od tyłu. To jasne, że gdy gra się z Casemiro, Kroosem i Modriciem, ale chciałem dać szansę młodym. W defensywie graliśmy dobrze, ale to był pierwszy raz, gdy ci piłkarze grali razem.
Carlo Ancelotti za:fcbarca.com

Xavi podsumował grę Barcy w ''El Clasico''

Pierwsza połowa była wspaniała, ale druga już nie tak bardzo. Widzę, że drużyna dobrze poradziła sobie z fizycznością. Widziałem dobrą Barcelonę, ale musimy być bardziej skuteczni. Byliśmy lepsi od Realu Madryt. Jestem zadowolony.

Skrót niedzielnego ''El Clasico''

W Las Vegas Barcelona wygrała z Realem Madryt 1:0. Co działo się na boisku? Sprawdźcie!