reklama

Nuno Tavares wypożyczony do Marsylii

Nuno Tavares wypożyczony do Marsylii
reklama

NAJGRUBSZE okienka transferowe FC Barcelony w XXI wieku | FANGOL.PL

Jakie były najgrubsze pod względem transferów okienka ''Dumy Katalonii'' w XXI wieku? Jesteście ciekawi? Zapraszamy do oglądania!
źródło:youtube.com

''Lewy'' szczerze o całej sytuacji z Bayernem

''Lewy'' szczerze o całej sytuacji z Bayernem
Niektórzy nie mówili mi prawdy, mówili zupełnie coś innego. Dla mnie zawsze najważniejsza była szczerość. Być może to ona stanowiła dla nich problem. Kiedy poczułem, że jej nie ma w relacji z klubem, postanowiłem, że to dobry moment na odejście. Moje odejście nie miało związku z plotkami o przyjściu Haalanda. Jestem dorosłym facetem i nawet jeśli coś ma dla mnie zły skutek, to chcę znać prawdę. Nie chcę dokładnie tego przedstawiać, ale jeśli pytacie mnie, czy opuściłem Bayern ze względu na Haalanda, to muszę zaprzeczyć. Nie widziałem problemu w tym, że może do nas dołączyć. Wszystko co wydarzyło się przez ostatnie tygodnie przed transferem było oczywiście związane z zagrywkami politycznymi. Bayern chciał mieć argumenty, by mnie sprzedać. Chcieli mieć wytłumaczenie przed kibicami, ponieważ trudno uargumentować sprzedaż najlepszego napastnika. Miałem to zaakceptować, mimo że na mój temat powiedzieli wiele g….. To nie była prawda! Miałem dobre relacje z kolegami z drużyny i trenerem. Będę za nimi tęsknił, bo to był wyjątkowy dla mnie czas. Ten rozdział się jednak skończył i czas na nowy etap!
Robert Lewandowski za:polsatsport.pl oraz ESPN

Gortat o problemach ''Lewego'' z ''9'' w Barcelonie

Gortat o problemach ''Lewego'' z ''9'' w Barcelonie
Sam byłem w takiej sytuacji w trzech klubach NBA: Phoenix, Waszyngtonie i Clippers. Rozumiem sytuację Roberta Lewandowskiego i jego mocnego brandu "RL9". To jest pewnego rodzaju zmora zawodnika, gdy buduje swój brand na inicjałach i numerze. Robert musi coś wymyślić. Albo odkupić ten numer, albo poczekać cierpliwie na zmiany. U mnie w dwóch na trzy sytuacje skończyło się to po mojej myśli. W Waszyngtonie Francuz Kevin Séraphin - po roku - odszedł do innej drużyny i mogłem przejąć "13". W Clippers musiałem odkupić numer od młodszego kolegi. W Phoenix takiej możliwości nie było, bo legenda Steve Nash grał z "13". Nie było szans na to, by mi ten numer oddał.
Marcin Gortat za:Sportowefakty.wp.pl
reklama

Już dziś wielkie starcie w Superpucharze Niemiec!

Już dziś wielkie starcie w Superpucharze Niemiec!

Co się stanie z De Jongiem, gdy nie zgodzi się na obniżkę pensji?

Co się stanie z De Jongiem, gdy nie zgodzi się na obniżkę pensji?
Co się stanie, gdy Frenkie de Jong nie zgodzi się na obniżkę pensji i po prostu zostanie w Barcelonie? To będzie kontynuować grę dla nas, ma ważny kontrakt. Będziemy szanować jego decyzję. Liczymy na niego. Na nikim nic nie wymuszamy.
Joan Laporta za:Fabrizio Romano na Twitterze

Chelsea pozbywa się Wernera

Chelsea pozbywa się Wernera
Chelsea jest gotowa wypożyczyć Timo Wernera do Juventusu lub RB Lipsk. Nowy klub Niemca miałby zagwarantowaną opcję wykupu.
za:Fabrizio Romano na Twitterze
reklama