reklama

I tak zaczęła się magia!

I tak zaczęła się magia!
reklama

Wyjątkowa konstrukcja umowy o sprzedaży Leno do Fulham

Wyjątkowa konstrukcja umowy o sprzedaży Leno do Fulham
Arsenal zarobił na sprzedaży Bernda Leno do Fulham tylko 3 miliony funtów, jednak na konto ''Kanonierów'' może spłynąć dużo więcej pieniędzy w formie bonusów. Dodatkowe 2 miliony funtów Arsenal zarobi, jeśli Fulham utrzyma się w Premier League w sezonie 2022/23. Kolejne 2 miliony funtów otrzymają za utrzymanie londyńskiej ekipy w najwyższej klasie rozgrywkowej w sezonie 2023/24. Dodatkowo z tytułu określonej liczby występów bramkarza w Premier League Arsenal może otrzymać jeszcze jeden milion funtów. Niemiecki golkiper związał się z Fulham 3-letnim kontraktem, z opcją przedłużenia o dodatkowe 12 miesięcy.
za:twitter.com/FabrizioRomano

Neres wysłał obrońcę Midtjylland z powrotem do Danii

Brazylijski skrzydłowy w eliminacjach do Ligi Mistrzów pokazał naprawdę kozacką technikę!

Mała podróż w czasie... ;)

Mała podróż w czasie... ;)
reklama

OFICJALNIE: Bernd Leno piłkarzem Fulham!

OFICJALNIE: Bernd Leno piłkarzem Fulham!
Bernd Leno został nowym zawodnikiem Fulham. Niemiec związał się z londyńską ekipą 3-letnim kontraktem z opcją przedłużenia o 12 miesięcy. Arsenal może zarobić na sprzedaży swojego golkipera 8 milionów funtów, jednak większość tej kwoty jest zapisana w bonusach.
za:fulhamfc.com

Piękny gol Enzo Fernandeza w meczu z Midtjylland!

Benfica rozbiła u siebie Midtjylland w eliminacjach do Ligi Mistrzów aż 4-1, a ozdobą spotkania był ten gol Enzo Fernandeza!

Tak trenerzy rozpracowywali Lewandowskiego w Bundeslidze

Tak trenerzy rozpracowywali Lewandowskiego w Bundeslidze
Czy Lewandowskiego zepchnie się na prawą, czy na lewą nogę, to i tak trafi idealnie. Takich wskazówek nam nie dawali. Moi obrońcy dostawali wskazówki, że się chowa i staje na linii spalonego, przez co traci się go z pola widzenia. W momencie, gdy Sane, Coman czy Mueller mają piłkę, wskakiwał przed obrońcę i nie było spalonego. Robił to wyśmienicie. Druga kwestia, którą pokazywano w każdym klubie, w którym byłem: cofa się do rozegrania, zgrywa piłkę i na pełnym gazie biegnie w pole karne, gdzie obrońcy są skoncentrowani na innych zawodnikach. Lewandowski ustawia się tam, gdzie nie ma obrońcy, który go nakryje.
Rafał Gikiewicz za:Program ''Call of Giki'' w CANAL+ Sport
reklama