reklama

Przed MŚ w Katarze zmierzymy się z Chile

Przed MŚ w Katarze zmierzymy się z Chile
Podczas Ligi Narodów chcemy porotować ustawieniem, popróbować wariantów, bo później nie będzie wiele okazji. Będziemy mieć jeden mecz towarzyski i wszystko na to wskazuje, że w połowie listopada rywalem będzie Chile.
Czesław Michniewicz za:TVP Sport
reklama

Dwaj giganci pytali o Nicolę Zalewskiego

Dwaj giganci pytali o Nicolę Zalewskiego
Nicola Zalewski przebojem wszedł w zeszłym sezonie do pierwszego składu AS Romy, czym przykuł uwagę największych klubów na świecie. Według włoskich mediów o Polaka w letnim oknie transferowym pytały dwa uznane kluby: PSG oraz Tottenham. Jose Mourinho postawił jednak zdecydowane weto w sprawie odejścia piłkarza, ponieważ widzi w nim ważne ogniwo składu w nadchodzącym sezonie.
za:Corriere dello Sport

Nietypowy sposób Legii na walkę o frekwencję na stadionie

Nietypowy sposób Legii na walkę o frekwencję na stadionie

Hulk prawie rozwalił słupek strzałem z rzutu wolnego

Wyobraźcie sobie, że ktoś przyjmuje takie uderzenie na klatę albo główkę :O
reklama

Radović brutalnie podsumował Legię

Radović brutalnie podsumował Legię
W tym zespole brakuje mi wielu rzeczy. Poprzednie rozgrywki powinny i miały być nauczką, przestrogą, a ten sezon miał wyglądać lepszy. Ale czy będzie? Mam spore obawy. Już mówię, dlaczego. Ta drużyna potrzebuje konkretnych wzmocnień, a nie uzupełnień kadry. Sytuacja personalna nie wygląda dobrze. Mówię ogólnie, o całości. Nikogo nie chcę obrazić, ani urazić, ale jak rozmawiam to szczerze. Z całym szacunkiem, ale 70-80 procent piłkarzy z obecnej kadry nie nadaje się do tego, by grać w tym klubie. Za dużo jest przeciętności i bylejakości, za mało umiejętności i jakości. Legia potrzebuje wzmocnień w każdej formacji. Przed trenerem Runjaiciem wiele pracy i ja mu nie zazdroszczę. Zresztą, nie tylko przed nim – cały pion sportowy ma co robić. Zeszły sezon był fatalny, nikt nie wyobraża sobie powtórki.
Miroslav Radović za:Przegląd Sportowy

Barcelona jest gotowa rozwiązać kontrakt z Depayem

Barcelona jest gotowa rozwiązać kontrakt z Depayem
W obliczu braku ofert za Memphisa Depaya FC Barcelona przygotowała specjalny plan, pozwalający odejść zawodnikowi z klubu. Joan Laporta negocjuje z przedstawicielami Holendra rozwiązanie kontraktu, by ten mógł trafić do nowej drużyny na zasadzie wolnego transferu. Wcześniej Blaugrana żądała za napastnika 20 milionów euro, ale żaden klub nie chciał płacić za niego takich pieniędzy. Problemem jednak w tym przypadku, podobnie jak w sprawie Frenkiego de Jonga, jest wola samego piłkarza. Depay dobrze czuje się w Barcelonie i zgodzi się na takie rozwiązanie tylko w przypadku, gdyby zgłosił się po niego topowy europejski klub. Sam Xavi nie widzi jednak w piłkarzu zawodnika podstawowego składu. Głównym napastnikiem u Hiszpana ma być Robert Lewandowski, który również czeka na zwolnienie przez Holendra numeru ''9'' na koszulce.
za:twitter.com/FabrizioRomano

Mane ściągnął do Bayernu swojego najlepszego kumpla

Mane ściągnął do Bayernu swojego najlepszego kumpla
reklama