reklama

Wyjątkowe wzmocnienie Manchesteru United

Wyjątkowe wzmocnienie Manchesteru United
Manchester United poinformował o ściągnięciu Toma Huddlestone'a i Davida Hughesa, którzy wzmocnią sztab trenerski akademii ''Czerwonych Diabłów''. 35-letni Huddlestone obejmie podwójną rolę, ponieważ oprócz prowadzenia zespołu U-23 zza linii bocznej, będzie robił to także na boisku, gdyż będzie dzielił rolę trenera z czynną grą w piłkę. W sezonie 2021/22 taką funkcję pełnił Paul McShane i szefostwo akademii było bardzo zadowolone z tego rozwiązania. David Hughes będzie z kolei piastował wyłącznie trenerskie stanowisko, zajmując się drużynami od U-17 do U-23.
za:manutd.com
reklama

Mocne zarzuty Hendersona wobec Manchesteru United

Mocne zarzuty Hendersona wobec Manchesteru United
Po zakończonym EURO 2020 odbyłem rozmowę, w której powiedziano mi, że powrócę do Manchesteru United w roli pierwszego bramkarza. Później zachorowałem na COVID-19 i niestety nikt potem nie powrócił do tego planu po wcześniejszym jego ustaleniu .Odrzuciłem wiele dobrych ofert wypożyczenia, a klub nie chciał mnie puścić. To było frustrujące. Przesiedzenie 12 miesięcy na ławce rezerwowych, w moim wieku, to prawdziwy kryminał. Kipiałem ze złości. Starałem się o wypożyczenie do Forest jeszcze przed zmianą trenera. Wyraziłem się jasno, że na czele swojej hierarchii stawiam regularne występy. Nie chciałem być drugim wyborem.
Dean Henderson za:talkSPORT

Przed MŚ w Katarze zmierzymy się z Chile

Przed MŚ w Katarze zmierzymy się z Chile
Podczas Ligi Narodów chcemy porotować ustawieniem, popróbować wariantów, bo później nie będzie wiele okazji. Będziemy mieć jeden mecz towarzyski i wszystko na to wskazuje, że w połowie listopada rywalem będzie Chile.
Czesław Michniewicz za:TVP Sport

Dwaj giganci pytali o Nicolę Zalewskiego

Dwaj giganci pytali o Nicolę Zalewskiego
Nicola Zalewski przebojem wszedł w zeszłym sezonie do pierwszego składu AS Romy, czym przykuł uwagę największych klubów na świecie. Według włoskich mediów o Polaka w letnim oknie transferowym pytały dwa uznane kluby: PSG oraz Tottenham. Jose Mourinho postawił jednak zdecydowane weto w sprawie odejścia piłkarza, ponieważ widzi w nim ważne ogniwo składu w nadchodzącym sezonie.
za:Corriere dello Sport
reklama

Nietypowy sposób Legii na walkę o frekwencję na stadionie

Nietypowy sposób Legii na walkę o frekwencję na stadionie

Hulk prawie rozwalił słupek strzałem z rzutu wolnego

Wyobraźcie sobie, że ktoś przyjmuje takie uderzenie na klatę albo główkę :O

Radović brutalnie podsumował Legię

Radović brutalnie podsumował Legię
W tym zespole brakuje mi wielu rzeczy. Poprzednie rozgrywki powinny i miały być nauczką, przestrogą, a ten sezon miał wyglądać lepszy. Ale czy będzie? Mam spore obawy. Już mówię, dlaczego. Ta drużyna potrzebuje konkretnych wzmocnień, a nie uzupełnień kadry. Sytuacja personalna nie wygląda dobrze. Mówię ogólnie, o całości. Nikogo nie chcę obrazić, ani urazić, ale jak rozmawiam to szczerze. Z całym szacunkiem, ale 70-80 procent piłkarzy z obecnej kadry nie nadaje się do tego, by grać w tym klubie. Za dużo jest przeciętności i bylejakości, za mało umiejętności i jakości. Legia potrzebuje wzmocnień w każdej formacji. Przed trenerem Runjaiciem wiele pracy i ja mu nie zazdroszczę. Zresztą, nie tylko przed nim – cały pion sportowy ma co robić. Zeszły sezon był fatalny, nikt nie wyobraża sobie powtórki.
Miroslav Radović za:Przegląd Sportowy
reklama