reklama

De Ketelaere uczy, jak wymawiać jego nazwisko

reklama

Wyjątkowe wzmocnienie Manchesteru United

Wyjątkowe wzmocnienie Manchesteru United
Manchester United poinformował o ściągnięciu Toma Huddlestone'a i Davida Hughesa, którzy wzmocnią sztab trenerski akademii ''Czerwonych Diabłów''. 35-letni Huddlestone obejmie podwójną rolę, ponieważ oprócz prowadzenia zespołu U-23 zza linii bocznej, będzie robił to także na boisku, gdyż będzie dzielił rolę trenera z czynną grą w piłkę. W sezonie 2021/22 taką funkcję pełnił Paul McShane i szefostwo akademii było bardzo zadowolone z tego rozwiązania. David Hughes będzie z kolei piastował wyłącznie trenerskie stanowisko, zajmując się drużynami od U-17 do U-23.
za:manutd.com

Mocne zarzuty Hendersona wobec Manchesteru United

Mocne zarzuty Hendersona wobec Manchesteru United
Po zakończonym EURO 2020 odbyłem rozmowę, w której powiedziano mi, że powrócę do Manchesteru United w roli pierwszego bramkarza. Później zachorowałem na COVID-19 i niestety nikt potem nie powrócił do tego planu po wcześniejszym jego ustaleniu .Odrzuciłem wiele dobrych ofert wypożyczenia, a klub nie chciał mnie puścić. To było frustrujące. Przesiedzenie 12 miesięcy na ławce rezerwowych, w moim wieku, to prawdziwy kryminał. Kipiałem ze złości. Starałem się o wypożyczenie do Forest jeszcze przed zmianą trenera. Wyraziłem się jasno, że na czele swojej hierarchii stawiam regularne występy. Nie chciałem być drugim wyborem.
Dean Henderson za:talkSPORT

Przed MŚ w Katarze zmierzymy się z Chile

Przed MŚ w Katarze zmierzymy się z Chile
Podczas Ligi Narodów chcemy porotować ustawieniem, popróbować wariantów, bo później nie będzie wiele okazji. Będziemy mieć jeden mecz towarzyski i wszystko na to wskazuje, że w połowie listopada rywalem będzie Chile.
Czesław Michniewicz za:TVP Sport
reklama

Dwaj giganci pytali o Nicolę Zalewskiego

Dwaj giganci pytali o Nicolę Zalewskiego
Nicola Zalewski przebojem wszedł w zeszłym sezonie do pierwszego składu AS Romy, czym przykuł uwagę największych klubów na świecie. Według włoskich mediów o Polaka w letnim oknie transferowym pytały dwa uznane kluby: PSG oraz Tottenham. Jose Mourinho postawił jednak zdecydowane weto w sprawie odejścia piłkarza, ponieważ widzi w nim ważne ogniwo składu w nadchodzącym sezonie.
za:Corriere dello Sport

Nietypowy sposób Legii na walkę o frekwencję na stadionie

Nietypowy sposób Legii na walkę o frekwencję na stadionie

Hulk prawie rozwalił słupek strzałem z rzutu wolnego

Wyobraźcie sobie, że ktoś przyjmuje takie uderzenie na klatę albo główkę :O
reklama