Zakład bez ryzyka 500 zł w Fuksiarzu - wypłata zwrot bez obrotu!

Odbierz zwrot do 500 zł za pierwszy nietrafiony kupon!

Specjalna promocja Fuksiarz.pl dla naszych czytelników! Załóż konto i zgarnij zwrot aż do 500 zł za swój pierwszy nietrafiony kupon. Uwaga: zwrot możesz od razu wypłacić na konto bankowe - bez konieczności obrotu. Dodatkowo, otrzymasz miesięczny dostęp do pakietu Polsat Box Go Sport, oferującego najlepsze sportowe kanały.

Jak odebrać zwrot do 500 zł za nietrafiony kupon?

1. Załóż konto -> rejestracja

2. Zrób pierwszą wpłatę min. 50 PLN

3. Postaw pierwszy zakład za min. 50 PLN

4. Jeśli zakład okaże się przegrany, otrzymasz zwrot połowy stawki do 500 zł, który możesz od razu wypłacić na konto bankowe - bez obrotu i dodatkowych wymogów!

5. Kod dostępu do pakietu Polsat Box Go Sport zostanie wysłany w ciągu 48 h na e-mail powiązany z kontem gracza w Fuksiarzu.

Jakie wymogi musi spełniać pierwszy kupon?

Aby nasz pierwszy kupon u bukmachera Fuksiarz był objęty cashback 500 zł i został zakwalifikowany do promocji, musi spełniać poniższe wymogi:

  • Min. 2 zdarzenia na kuponie
  • Kurs każdego zdarzenia min. 1.60
  • Min. stawka kuponu 50 PLN 

Jak widać, wymogi są bardzo proste do spełnienia. Wystarczy, że nasz pierwszy kupon będzie dublem z typami po kursie min. 1.60 i zagramy go za minimalną stawkę 50 zł. Nie wejdzie? Zwrot połowy stawki wraca na nasze konto i możemy go od razu wypłacić - bez konieczności obrotu i dodatkowych formalności.


Jakie kanały są dostępne w pakiecie Polsatu? 

Pakiet Polsat Box Go Sport to kilka bardzo dobrych sportowych kanałów, które umożliwiają dostęp m.in. do transmisji Ekstraklasy, Ligi Mistrzów i wielu innych rozgrywek! 

reklama