reklama

Przedziwne trafienie Almirona w meczu z City

Miguel Almiron upadając trącił piłkę udem, a ta wpadła do bramki Edersona i mamy 1-1! Arbiter długo analizował tę sytuację, próbując dopatrzyć się ręki bądź spalonego, jednak ostatecznie zdecydował, że gol został zdobyty prawidłowo.
reklama

Pierwszy gol de Ligta dla Bayernu Monachium!

Kimmich dorzuca idealnie na głowę de Ligta, a ten umieszcza piłkę w siatce. 0-2 dla Bayernu!

Gundogan wyprowadza Manchester City na prowadzenie!

Bernardo Silva kapitalnie znalazł podaniem Gundogana w polu karnym Newcastle, a ten pewnym strzałem wpakował piłkę do siatki! 0-1!

Sane wykańcza efektowną drużynową akcję Bayernu!

''Bawarczycy'' szybko wychodzą na prowadzenie w meczu z VfL Bochum po trafieniu Leroya Sane!
reklama

Skład Napoli na mecz z Monzą

Skład Napoli na mecz z Monzą

Pierwsza taka sytuacja w Szachtarze od 21 lat

Pierwsza taka sytuacja w Szachtarze od 21 lat

Dlatego Sterling zamienił Manchester City na Chelsea

Dlatego Sterling zamienił Manchester City na Chelsea
Każdy chce czuć się potrzebny. W futbolu nie jest inaczej. Kiedy grasz z sercem, poświęcasz niektóre urodziny swoich dzieci, a potem jesteś traktowany w określony sposób, to możesz być rozczarowany. Byłem wściekły, ale to już minęło. To przeszłość. Mogę skupić się na teraźniejszości, na grze w Chelsea. Mam możliwości, żeby jeszcze raz zaprezentować swoje możliwości. Było wiele powodów, ale nie narzekałem. Byłem gotów podjąć wyzwanie. Nie mogłem jednak wywalczyć sobie miejsca. Walka w wojnie, której nie można wygrać, nie miała sensu. Jeśli nie jest się zadowolonym, trzeba spojrzeć na inne możliwości, by odzyskać szczęście. Właśnie to zrobiłem. To był właściwy czas, by odejść. City to fantastyczny klub, który zdobywa wiele trofeów. Pomógł mi w rozwoju, ale przychodzi czas, kiedy trzeba pomyśleć o sobie. To jedyny powód, dla którego jestem w Chelsea.
Raheem Sterling za:Sky Sports
reklama