reklama

Kim Min-jae dobija Monzę!

Już w doliczonym czasie gry Koreańczyk trafia do bramki Monzy, ustalając wynik meczu na 4-0!
reklama

Casemiro już po testach medycznych!

Casemiro już po testach medycznych!
Casemiro pozytywnie przeszedł przez testy medyczne w Manchesterze United i obecnie czeka wyłącznie na domknięcie formalności związanych z wizą. Sam kontrakt, który będzie obowiązywać do 2026 roku (z opcją przedłużenia o dodatkowe 12 miesięcy) jest już gotowy do złożenia na nim podpisu. 30-latek dołączy do drużyny na swój pierwszy trening na początku przyszłego tygodnia, po meczu z Liverpoolem.
za:twitter.com/FabrizioRomano

Lukas Podolski chciałby kupić Górnika Zabrze!

Lukas Podolski chciałby kupić Górnika Zabrze!
Jakiś czas temu ludzie pytali mnie o możliwość kupna klubu. Z tego co wiem, pani prezydent powiedziała na razie, że go nie oddaje. Ja o nic nie pytałem, bo jestem piłkarzem, chcę dalej występować na boisku i pomagać Górnikowi. W tym sezonie pozyskaliśmy trzech sponsorów z Niemiec, pomagam też w innych sprawach. Nie chcę chwalić się tym wszystkim, bo robię to z serca. Pracuję, aby ten klub dobrze wyglądał. Czy jest możliwość, że kiedyś kupię Górnika? Tak. Jeśli klub będzie kiedyś na sprzedaż, albo ktoś powie oficjalnie, że można kupić Górnika, to Lukas Podolski będzie chętny. To jest klub, który kocham, gdzie się wychowałem, który każdy z mojej rodziny ma w sercu. Według mnie to jest klub, który ma największy potencjał w Ekstraklasie. Nasz stadion nie jest do końca gotowy, akademia też. Kocham takie projekty. Nie jest tak, że tu jest dramat, ale mamy wielki potencjał. Górnik jeszcze trochę śpi w kopalni i musi się obudzić.
Lukas Podolski za:Prawda Futbolu

Skład PSG na mecz z Lille

Skład PSG na mecz z Lille
reklama

Hat-trick Wilczka pogrążył Stal Mielec

Hat-trick Wilczka pogrążył Stal Mielec

Drugi efektowny gol Kvaratskhelii!

Gruziński skrzydłowy zalicza debiut idealny na Stadio Diego Armando Maradona! Drugi kapitalny gol młodego gwiazdora Napoli i jest 3-0!

Taka sytuacja w Newcastle United...

Taka sytuacja w Newcastle United...
reklama