reklama

Bellingham zajął się młodym fanem BVB na boisku

Na murawę Signal Iduna Park wbiegł młody kibic BVB, który całkiem nieźle wtopił się w zawodników drużyny gospodarzy. Chłopca wyłapała jednak ochrona, ale do linii bocznej eskortował go sam Jude Bellingham ;)
reklama

Manchester United rozwalił system

Manchester United rozwalił system

Marcelo bliski nowego klubu!

Marcelo bliski nowego klubu!
Po dwóch miesiącach bez klubu Marcelo w końcu jest bliski przywdziania nowych barw. Po legendę Realu Madryt zgłosił się Olympiakos, który obecnie rozmawia z jego przedstawicielami i zamierza sfinalizować transakcję tak szybko, jak będzie to możliwe. Klub wysłał już piłkarzowi wszystkie dokumenty i w najbliższych godzinach możemy spodziewać się oficjalnego potwierdzenia.
za:El Chiringuito

Czeka nas ''Walka Dziewiątek'' w El Clasico

Czeka nas ''Walka Dziewiątek'' w El Clasico
reklama

Marco Reus wyprowadza BVB na prowadzenie!

BVB prowadzi do przerwy z Hoffenheimem 1-0 po trafieniu Marco Reusa!

OFICJALNIE: Marcos Alonso piłkarzem Barcelony!

OFICJALNIE: Marcos Alonso piłkarzem Barcelony!
Marcos Alonso został nowym zawodnikiem Barcelony. Doświadczony obrońca związał się z hiszpańską ekipą na zasadzie wolnego transferu po tym, jak rozwiązał umowę z Chelsea. 31-latek podpisał roczny kontrakt, który będzie obowiązywał do końca czerwca 2023 roku, z klauzulą odstępnego na poziomie 50 milionów euro.
za:fcbarcelona.com

UEFA ukarała 8 klubów za złamanie zasad FFP

UEFA ukarała 8 klubów za złamanie zasad FFP
UEFA opublikowała listę klubów, które złamały zasady Finansowego Fair Play. Według obecnie obowiązujących zasad kluby nie mogą przekroczyć 30 mln euro deficytu budżetowego w trakcie trzyletniego okresu rozliczeniowego. Zasadę tę złamało osiem klubów, na które nałożono kary finansowe: PSG (65 mln € kary), AS Roma (35 mln €), Inter Mediolan (26 mln €), Juventus (23 mln €), AC Milan (15 mln €), Besiktas (4 mln €), Olympique Marsylia (2 mln €) oraz AS Monaco (2 mln €). Kluby nie muszą teraz płacić całości kary - obecnie mają obowiązek spłaty około 15% kwoty, a resztę będą zmuszone zapłacić, jeśli w najbliższych latach dalej będą łamać zasady FFP.
za:uefa.com
reklama