reklama

Michniewicz traktuje Gikiewicza jako opcję rezerwową

Michniewicz traktuje Gikiewicza jako opcję rezerwową
Rafał zna sytuację. Jeżeli kontuzji dozna któryś z doświadczonych bramkarzy, a tak traktuję Wojciecha Szczęsnego i Łukasza Skorupskiego, to wówczas powołam Gikiewicza. Rafał ma tego świadomość. Biorę go cały czas pod uwagę w kontekście powołań na mundial, jeżeli Wojtek albo Łukasz będą mieli problemy zdrowotne. Giki ma odpowiednie doświadczenie i łapie bardzo dobre recenzje w Bundeslidze.
Czesław Michniewicz za:weszlo.com
reklama

Wiadomość Matty'ego Casha po braku powołania

Wiadomość Matty'ego Casha po braku powołania

Piłkarze z najwyższymi ratingami w FIFA 23

Piłkarze z najwyższymi ratingami w FIFA 23

OFICJALNIE: Loris Karius piłkarzem Newcastle!

OFICJALNIE: Loris Karius piłkarzem Newcastle!
Loris Karius został nowym piłkarzem Newcastle United. Piłkarz trafił do angielskiego klubu na zasadzie wolnego transferu i związał się z nim krótkoterminowym kontraktem, który będzie obowiązywać do końca 2022 roku. Transfer niemieckiego golkipera jest następstwem poważnej kontuzji, jakiej doznał na jednym z treningów ''Srok'' Karl Darlow. W umowie 29-latka znalazł się zapis o możliwości przedłużenia jej do końca obecnego sezonu.
za:nufc.co.uk
reklama

Michniewicz miał przeprowadzić z Milikiem trudną rozmowę

Michniewicz miał przeprowadzić z Milikiem trudną rozmowę
Aura wokół Arka nie była ostatnio najlepsza. Obawiałem się, że jeżeli zostanie w Marsylii, to będziemy mieli problem. Tam najpierw były jakieś nieporozumienia z trenerem, później też pojawiły się kłopoty. Chciałem polecieć do Francji i obejrzeć mecz Olympique z Clermont Foot, który odbył się 31 sierpnia. Zakładałem, że odbędę z Milikiem trudną rozmowę. Miałem mu powiedzieć, że jeżeli nie będzie grał w klubie, to mistrzostwa obejrzy w telewizji. Trafił najlepiej jak się dało. Jest w wielkim klubie, który dodatkowo rotuje ustawieniami i znajduje dla niego miejsce na boisku. Dodatkowo Arek zna język włoski, zna specyfikę tamtejszej ligi, i co najważniejsze - jest zdrowy. Wcześniej tak nie było. W marcu miał kontuzję, w czerwcu też się leczył. Teraz, odpukać, jest okej. Jestem z Milikiem w kontakcie, ostatnio z nim pisałem. Byłem też na meczu Juve z Romą pod koniec sierpnia. I z Arka jestem coraz bardziej zadowolony.
Czesław Michniewicz za:interia.pl

Wiadomość Milika po meczu z Salernitaną

Wiadomość Milika po meczu z Salernitaną
Zostawmy wczorajszy mecz za sobą ze świadomością, że jesteśmy Juve i możemy, a nawet musimy zrobić więcej. Przygotowujemy się do następnej bitwy!
Arkadiusz Milik za:Instagram

Nagelsmann o Lewandowskim

Nagelsmann o Lewandowskim
Lewandowski? Bardziej zastanawiałbym się nad tym, ile mu jeszcze zostało do grania, gdyby z nami pozostał. Życzę mu, aby przez długi czas grał na najwyższym poziomie. Myślę, że tak będzie, patrząc na jego możliwości fizyczne. Zakładam, że znów zdobędzie około 40 goli w lidze. Podam mu rękę, gdy zobaczymy się przed meczem. Nie wiem, czy się w ogóle zobaczymy przed spotkaniem. Zazwyczaj jest do tego okazja dopiero po meczu. Byłbym uradowany, jeśli nasi kibice przyjęliby go z miłością. Dla mnie to normalne w przypadku piłkarza, który był członkiem rodziny Bayernu. Nie wiem, czy jest najgroźniejszy. Barca ma też zawodników, którzy mu asystują. On z kolei tworzy też przestrzenie dla tych, którzy asystują. Przodem do bramki jest najgroźniejszy, ale jeśli nie będzie miał zbyt dużo przestrzeni, nie będzie miał łatwo.
Julian Nagelsmann za:fcbarca.com
reklama