reklama

Real w obecnym sezonie tylko wygrywa

Real w obecnym sezonie tylko wygrywa
reklama

Gikiewicz już nie celuje w reprezentację Polski

Gikiewicz już nie celuje w reprezentację Polski
Czy żałuję odrzucenia oferty Bayernu Monachium? To była opcja, że w środę lecisz w garniturze Hugo Bossa na Ligę Mistrzów i tym się musisz zadowolić. Mam kartkę z celami na lodówce i – jeśli to kogoś interesuje – nie ma już na niej reprezentacji Polski. Zdjąłem ten ciężar. Więc jeśli chodzi o Bayern, też nie żałuję, siedziałbym tam na ławie, a pokazuję, że jestem w stanie grać na wysokim poziomie. Może kiedyś przyjdzie taki moment, że pójdę drogą Jurka Dudka i sprawdzę jak funkcjonuje wielki klub (...) Uważam, że krzywdzące jest, iż wszyscy zakładają, że jakbym przyjechał na kadrę to byłby problem. Trener bramkarzy powiedział, że jest zdziwiony, dlaczego nikt z kadry nie zadzwonił do niego, pierwszego trenera albo dyrektora sportowego. Może wtedy opinia o mnie by się zmieniła. Gonię marzenia, może nie dogonię, ale nie można mnie szufladkować. Dowiedziałem się w klubie, że jestem w szerokiej kadrze, a nie dostałem telefonu czy nawet SMS-a. Trochę to jest dla mnie dziwne, ale trudno.
Rafał Gikiewicz za:weszlo.com

Cunha wyściskał się z piłkarzami Realu Madryt

Matheus Cunha przed meczem derbowym w bardzo wylewny sposób przywitał się z Brazylijczykami występującymi w Realu Madryt :)

Gikiewicz z kolejnym tytułem Piłkarza Kolejki

Gikiewicz z kolejnym tytułem Piłkarza Kolejki
reklama

Specjalna klauzula w kontrakcie Nagelsmanna

Specjalna klauzula w kontrakcie Nagelsmanna
Mimo zapewnień władz Bayernu, że Julian Nagelsmann ma ich pełne zaufanie, po serii kiepskich występów niemieckie media zaczęły badać temat ewentualnego zwolnienia 35-latka. Ten został trenerem ''Bawarczyków'' w 2021 roku i związał się z klubem 5-letnią umową. Jest w niej zawarta specjalna klauzula dotycząca zwolnienia, która wchodzi w życie dopiero po dwóch latach trwania kontraktu, a więc w 2023 roku. Jeśli po tym czasie Julian Nagelsmann zostałby zwolniony ze stanowiska trenera, klub wypłacałby mu odszkodowanie w ratach, które wraz z upływem czasu byłyby coraz niższe. Gdyby jednak klub chciał zwolnić Niemca już teraz, obie strony musiałyby usiąść do negocjacji i w bezpośrednich rozmowach wypracować wysokość odszkodowania, które na pewno byłoby znacznie wyższe.
za:bild.de

Barcelona na długo wypadła z czołówki La Liga

Barcelona na długo wypadła z czołówki La Liga

Rzut wolny Messiego jak gameplay z FIFA 23

Na pierwszy rzut oka może się człowiekowi pomylić :P
reklama