reklama

Dariusz Dzienakowski zdiagnozował problem reprezentacji Polski

Dariusz Dzienakowski zdiagnozował problem reprezentacji Polski
To nie jest kwestia wiary, tylko obiektywnej oceny. A prawda jest taka, że my wciąż żyjemy jednym meczem, jaki nasza kadra rozegrała pod wodzą obecnego selekcjonera. Tym ze Szwecją, który dał nam awans na mundial. W Lidze Narodów nie mamy za to na razie zbyt wielu powodów do zadowolenia. Z Holandią w Rotterdamie nasza gra mogła się podobać, ale już w obu meczach z Belgią bardzo słabo to wyglądało. Wygraliśmy, ale to był tak naprawdę mecz z rezerwami Walii, bo nasi rywale cztery dni później grali przełożony z powodu wojny baraż o mundial z Ukrainą. Nie chciałbym oczywiście umniejszać zasług naszej drużynie, ale jeśli mamy dobrze wypaść na mundialu w Katarze, to trzeba powiedzieć to głośno. Pora już przestać żyć meczem ze Szwecją.
Dariusz Dziekanowski za:fakt.pl
reklama

Mourinho będzie doradzał piłkarzom ''nurkowanie''

Mourinho będzie doradzał piłkarzom ''nurkowanie''
Był ewidentny rzut karny. Pytałem potem sędziego, dlaczego go nie podyktował. Poprosiłem, żeby wyjaśnił, czy podjął taką decyzję, bo Zaniolo się nie przewrócił. Muszę zmienić swoje rady dla piłkarzy. Będę im mówił, by nie próbowali utrzymać się na nogach, by nie grali w piłkę. Niech będą klaunami, jak wielu w tej lidze, którzy nurkują, jakby byli w basenie. W ten sposób można dostać rzut karny.
Jose Mourinho za:espnfc.com

Fabio Cannavaro może objąć Benevento

Fabio Cannavaro może objąć Benevento

OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek trenerem Lechii Gdańsk!

OFICJALNIE: Marcin Kaczmarek trenerem Lechii Gdańsk!
Marcin Kaczmarek został nowym trenerem Lechii Gdańsk. 48-latek prowadził już gdańską drużynę w latach 2004-2006, awansując z nią w ciągu dwóch sezonów z IV do II ligi. Jego ostatnim klubem był Widzew Łódź, w którym pracował w sezonie 2019/20. Kaczmarek związał się z Lechią kontraktem do końca rozgrywek 2023/24.
za:lechia.pl
reklama

Real w obecnym sezonie tylko wygrywa

Real w obecnym sezonie tylko wygrywa

Gikiewicz już nie celuje w reprezentację Polski

Gikiewicz już nie celuje w reprezentację Polski
Czy żałuję odrzucenia oferty Bayernu Monachium? To była opcja, że w środę lecisz w garniturze Hugo Bossa na Ligę Mistrzów i tym się musisz zadowolić. Mam kartkę z celami na lodówce i – jeśli to kogoś interesuje – nie ma już na niej reprezentacji Polski. Zdjąłem ten ciężar. Więc jeśli chodzi o Bayern, też nie żałuję, siedziałbym tam na ławie, a pokazuję, że jestem w stanie grać na wysokim poziomie. Może kiedyś przyjdzie taki moment, że pójdę drogą Jurka Dudka i sprawdzę jak funkcjonuje wielki klub (...) Uważam, że krzywdzące jest, iż wszyscy zakładają, że jakbym przyjechał na kadrę to byłby problem. Trener bramkarzy powiedział, że jest zdziwiony, dlaczego nikt z kadry nie zadzwonił do niego, pierwszego trenera albo dyrektora sportowego. Może wtedy opinia o mnie by się zmieniła. Gonię marzenia, może nie dogonię, ale nie można mnie szufladkować. Dowiedziałem się w klubie, że jestem w szerokiej kadrze, a nie dostałem telefonu czy nawet SMS-a. Trochę to jest dla mnie dziwne, ale trudno.
Rafał Gikiewicz za:weszlo.com

Cunha wyściskał się z piłkarzami Realu Madryt

Matheus Cunha przed meczem derbowym w bardzo wylewny sposób przywitał się z Brazylijczykami występującymi w Realu Madryt :)
reklama