reklama

Richarlison podwyższa prowadzenie Brazylii

Najpierw Marquinhos na 1-0, a niedługo później Neymar zagrywa do Richarlisona i napastnik Tottenhamu strzela na 2-0!
reklama

Węgrzy pokazują, jak grać z mocniejszymi

Węgrzy pokazują, jak grać z mocniejszymi

Kapitalny gol Szalaia w meczu z Niemcami!

Węgrzy na prowadzeniu w meczu z Niemcami! Gola strzela Adam Szalai, który pokonuje ter Stegena strzałem z powietrza piętą!

Fantastyczne zagranie ''zewniakiem'' Viniciusa Juniora!

Tak świetnego i celnego podania nie był jednak w stanie wykorzystać Raphinha i Brazylia prowadzi z Ghaną tylko 1-0!
reklama

Plaga kontuzji w drużynie Barcelony

Plaga kontuzji w drużynie Barcelony
''Wirus FIFA'' dotkliwie doświadczył drużynę FC Barcelony podczas wrześniowej przerwy reprezentacyjnej. W meczu z Polską kontuzji doznali Memphis Depay oraz Frenkie de Jong. Obaj piłkarze opuścili już zgrupowanie reprezentacji Holandii i wrócili do klubu na leczenie. Depay doznał urazu ścięgna udowego i jego rozbrat z piłką potrwa około 4 tygodni. Podobnego urazu doznał de Jong, jednak w jego przypadku jeszcze nie wiadomo, ile potrwa przerwa. W spotkaniu Francji z Austrią przedwcześnie boisko opuścił Jules Kounde, który doznał kontuzji mięśniowej i będzie pauzował około 2-3 tygodnie. Na problemy z łydką narzeka także Ousmane Dembele, jednak skrzydłowy będzie najprawdopodobniej gotowy na niedzielne spotkanie z Danią. Piątek przyniósł kolejną kontuzję zawodnika Barcelony - na samym początku spotkania z Iranem kontuzji nabawił się Ronald Araujo. Nie wiadomo jednak jeszcze, jak poważny jest uraz Urugwajczyka.
za:goal.com

''Lewy'' chce zakończyć karierę w MLS

''Lewy'' chce zakończyć karierę w MLS
Wiem, że Barcelona nie będzie ostatnim przystankiem w karierze Lewandowskiego. Był już kontakt z zachodnim i wschodnim wybrzeżem Stanów Zjednoczonych. Tę piękną przygodę "Lewy" chciałby zamknąć w amerykańskiej MLS.
Mateusz Borek za:Kwartalnik Sportowy

Skład Niemców na mecz z Węgrami

Skład Niemców na mecz z Węgrami
reklama