reklama

Marcus Thuram wywołał ''EA Sports'' do odpowiedzi

Marcus Thuram wywołał ''EA Sports'' do odpowiedzi
Marcus Thuram wrzucił na swojego Twittera karty Alphonso Daviesa oraz swoją z FIFA 23 oraz odnośnik do tweeta, według którego Francuz i Kanadyjczyk są dwoma najszybszymi piłkarzami Bundesligi, osiągając w tym sezonie prawie identyczną maksymalną prędkość sprintu. ''Teraz wyjaśnijcie to EA Sports'' - podsumował piłkarz Moenchengladbach.
reklama

Manchester City tylko przystankiem dla Haalanda?

Manchester City tylko przystankiem dla Haalanda?
Myślę, że Erling chce przetestować swoje możliwości w każdej lidze. W jednej mógłby grać maksymalnie trzy-cztery lata. 2,5 roku w Niemczech, 2,5 roku w Anglii, a potem Hiszpania, Włochy, Francja, prawda? Nie wiadomo, czy tak będzie. Myślę jednak, że chciałby sprawdzić swoje umiejętności w innych wielkich ligach.
Alf-Inge Haaland za:goal.com

Niemcy nie wystąpią w eliminacjach do EURO 2024

Niemcy nie wystąpią w eliminacjach do EURO 2024
Niemiecka federacja piłkarska zadecydowała, że drużyna prowadzona przez Hansiego Flicka nie wystartuje w eliminacjach do mistrzostw Europy w 2024 roku. Niemcy jako gospodarze turnieju mają zapewniony udział w fazie grupowej, jednak mieli możliwość udziału w eliminacjach, a mecze rozgrywane z ich udziałem byłyby traktowane jako spotkania towarzyskie. Oliver Bierhoff, menedżer reprezentacji Niemiec, wytłumaczył tę decyzję większą elastycznością w przygotowaniach do turnieju oraz w poszukiwaniach silnych sparingpartnerów.
za:bild.de

Rzecznik PZPN krótko o chęci gdy Kady'ego dla reprezentacji Polski

Rzecznik PZPN krótko o chęci gdy Kady'ego dla reprezentacji Polski
Nic mi nie wiadomo na ten temat. Piłkarz opowiada jakieś bajki. Jako sztab reprezentacji jesteśmy zdziwieni tą sprawą.
Jakub Kwiatkowski za:Przegląd Sportowy
reklama

Marek Papszun krytykuje przepis o młodzieżowcu

Marek Papszun krytykuje przepis o młodzieżowcu
Chęć stawiania na młodzież to jedno, a umiejętności piłkarskie to drugie. Z wielką przyjemnością będę wystawiał młodzieżowców, pod warunkiem jednak, że będą prezentowali się lepiej niż zawodnicy starsi. W innym przypadku byłoby to niesprawiedliwe, zabijałoby rywalizację. W kadrze Rakowa nie ma zbyt wielu zawodników spełniających wymogi przepisu, ponieważ nie posiadamy odpowiedniej liczby piłkarzy w tym wieku o określonej jakości. Przepis o obowiązku gry młodzieżowca jest zwyczajnie głupi. Nie rozwija tych chłopaków. Okalecza polską piłkę. W Częstochowie mamy określone cele sportowe. Szalenie trudno jest znaleźć młodego zawodnika, który będzie dysponował jakością piłkarską wymaganą w Rakowie, połączenie stawiania na młodych graczy z wynikiem to nie jest prosta sprawa. Mnie piękne slogany nie interesują. Jeden z klubów krzyczał, że przepis o obowiązku gry młodzieżowca musi zostać utrzymany, a obecnie nie wypełnia limitu. Jak się pali, jak nie ma wyników, młodzieżowiec przestał być już tak istotny.
Marek Papszun za:Piłka Nożna

Fede Valverde piłkarzem września w La Liga

Fede Valverde piłkarzem września w La Liga

Slonina nie mógł uwierzyć w transfer do Chelsea

Slonina nie mógł uwierzyć w transfer do Chelsea
Przyjaciele od zawsze podsyłali mi screeny z internetowych plotek, w których moje nazwisko pojawiało się kontekście wielkich klubów. Przejście dla Chelsea wciąż jest dla mnie trochę dziwne. To jeden z największych klubów. Nieprawdopodobne od czego zacząłem, by dojść do tego miejsca. Gdy Petr Cech do mnie zadzwonił, to myślałem, że to oszustwo. Musiałem się upewnić, że to naprawdę on. Na szczęście nie odłożyłem słuchawki. Nie mogłem uwierzyć, że rozmawiałem z Cechem. Wysłuchanie go i jego rad było dla mnie zaszczytem. Byłem pod wrażeniem, że znał moją grę. Stara się inspirować młodych piłkarzy. Jest świetnym facetem.
Gabriel Slonina za:goal.com
reklama