reklama

Specjalne koszulki Napoli z okazji Halloween

Specjalne koszulki Napoli z okazji Halloween
reklama

Sebastian Szymański szczerze o relacjach z Paulo Sousą

Sebastian Szymański szczerze o relacjach z Paulo Sousą
Szczerze powiem, że nie wiem, o co chodziło. Ale nie mam do niego pretensji. Nie mogę go ocenić jako trenera, bo byłem u niego na zgrupowaniu tylko raz. Gra z Węgrami na wahadle? Nie było tak, że miałem jakąś swobodę. Było tak: stój przy linii i jak dostaniesz piłkę, to wrzutka. To też mi nie odpowiadało. Nie oszukał mnie. Wszystkich Polaków oszukał, ale mnie nie. Oczywiście żarcik, ale myślałem czemu nie ma mnie w kadrze, skoro fajnie to wygląda w klubie. W kadrze zagrałem nie na swojej pozycji i nie było momentu, żeby trener mnie sprawdził. Potem przyjechałem drugi raz, ale miałem kontuzję i widziałem, że nie jestem w planach, więc zdecydowałem, że wrócę do klubu, żeby ją wyleczyć. Uwagi przy całej drużynie? Nie rozumiałem tej sytuacji. Sousa przerwał trening, powiedział coś do Kacpra Kozłowskiego. Nie przerwał treningu ze względu na mnie. Potem przyszliśmy na odprawę i trener powiedział, że są zawodnicy, którzy nie trenują tak, jakby chciał, że na GPS-ach wychodzi, że nie biegają. To był trening, na którym ja wykonywałem stałe fragmenty gry, więc gdzie ja mam biegać? Powiedział potem, że ja nie pracuję na treningach, że straciłem piłkę i nie było widać tej chęci odbioru. Na GPS-ach także nie było widać, że biegam. W tamtym momencie nawet nie myślałem o tym, żeby z nim rozmawiać. Nie miałem do niego pretensji. Nie rozumiałem, ale szanowałem.
Sebastian Szymański za:Foot Truck

Poziom piłkarzy Al-Shabab zaskoczył Krychowiaka

Poziom piłkarzy Al-Shabab zaskoczył Krychowiaka
Nie ukrywam, że przed przyjściem tutaj dla mnie to też był wielki znak zapytania. Jestem jednak bardzo pozytywnie zaskoczony jakością zawodników, którzy tu występują, zwłaszcza w naszym zespole. Jest wielu świetnych lokalnych zawodników, ale także zagranicznych. Przed podpisaniem kontraktu rozmawiałem długo z Everem Banegą, którego znam z czasów Sevilli. To bardzo dobry zawodnik i nie ukrywam, że świetnie sprzedał mi produkt i ułatwił podjęcie decyzji. Wiedziałem, że jest ekstremalnie gorąco, a pogoda zupełnie inna niż w Europie. Ten aspekt pozwoli mi jednak łatwiej przygotować się do mundialu. Organizm przyzwyczaja się do tych temperatur. Pod względem wydolnościowym robi się większe postępy i pozwoli to przygotować mi się na okres listopadowo-grudniowy.
Grzegorz Krychowiak za:Odliczanie do mundialu

Matty Cash dołączył do ''fanklubu'' Piotra Zielińskiego

Matty Cash dołączył do ''fanklubu'' Piotra Zielińskiego
Mamy kilku bardzo dobrych zawodników. Jest taki gość, Zieliński, gra w Napoli. Szczerze mówiąc, to moje top 3 piłkarzy, z którymi grałem. On robi niewiarygodne rzeczy. Lewandowski też się znajduje w tym zestawieniu. Do tego Jack Grealish - rzeczy, które potrafi robić, są niebywałe. Nigdy nie widziałem czegoś takiego.
Matty Cash za:Fozcast - The Ben Foster Podcast
reklama

Mecze w TV: 30 Września 2022

18 :00CANAL+ Sport
Radomiak vs Cracovia
PKO Ekstraklasa
20 :30CANAL+ Sport
Wisła Płock vs Piast Gliwice
PKO Ekstraklasa
20 :30Polsat Sport
Chojniczanka vs Wisła Kraków
Fortuna 1. Liga
20 :30Viaplay
Bayern Monachium vs Bayer Leverkusen
Bundesliga
21 :00Eleven Sports 1
Angers vs Olympique Marsylia
Ligue 1
21 :00Eleven Sports 3
Athletic Bilbao vs Almeria
La Liga

Absurdalny fakt na temat Kevina de Bruyne

Absurdalny fakt na temat Kevina de Bruyne

Wielkie marzenie mamy Cristiano Ronaldo

Wielkie marzenie mamy Cristiano Ronaldo
Może się to zdarzyć, ale nie teraz. W tym roku nie było mu dane, ale w przyszłym może być. Stanie się to w tym lub przyszłym roku, jeśli Bóg pozwoli. Powiedziałem mu: „Synu, zanim umrę, chcę cię znowu zobaczyć w koszulce Sportingu. Jeśli Ronaldo nie przyjdzie, to przyjdzie jego syn, Cristianinho. To jest jego przeznaczenie. W swoim wieku gra lepiej niż jego ojciec. Powiedział już, że chce mieszkać w Lizbonie i grać w Sportingu, gdyby obaj się przeprowadzili, byłoby to moim marzeniem.
Maria Dolores dos Santos Aveiro za:Nova Genta
reklama