Problemy nowych piłkarzy Milanu

NAJGORSZE TRANSFERY Carlo Ancelottiego | FANGOL.PL

Jak wyglądałaby XI złożona z piłkarzy, którzy nie wypalili pod batutą obecnego trenera Realu Madryt? Przekonajcie się sami! Miłego oglądania!

Dramatyczny debiut Marcelo w Olympiakosie

Marcelo zaliczył nieudany debiut w barwach Olympiakosu. Brazylijczyk wszedł na boisko w 60. minucie meczu z Karabachem w Lidze Europy. Olympiakos przegrał 0:3, a wszystkie trzy gole padły już po tym, jak były zawodnik Realu Madryt pojawił się na murawie. Jedną z bramek dla gości zdobył były piłkarz Legii Warszawa Marko Vesović.
za:thesun.co.uk

Już dzisiaj w Premier League

Michniewicz ocenił grę Arabii Saudyjskiej

Przyglądałem się postawie Arabii Saudyjskiej w meczu ze Stanami Zjednoczonymi. Byłem zaskoczony. I poziomem taktycznym, i poziomem technicznym tej drużyny. Obrońcy świetnie rozgrywają piłkę. Bramkarz ma świetne warunki fizyczne, ale bardzo dobrze radzi sobie na przedpolu i bardzo dobrze operuje nogami. Widać rękę trenera Renarda, który nauczył ich wydostawać się spod pressingu, grać w ataku pozycyjnym. Ciekawy wydawał mi się Riad Sharahili, piłkarz ze środka pola. Często grali w ustawieniu 1-4-1-4-1. Wycofywali się po stracie futbolówki na własną połowę, od linii koła środkowego zaczynali pracę w defensywie, mocno zawężają pole gry. Zaskoczyło mnie tempo rozgrywania akcji. Widać, że Arabia Saudyjska rozwija się piłkarsko.
Czesław Michniewicz za:Weszlo.com

RAPORT Z KATARU. Klimatyzowane stadiony, baza biało-czerwonych i przygotowania do mundialu

Wyjątkowy odcinek vloga z Czesławem Michniewiczem w roli głównej.