reklama

Daniele De Rossi rozpoczyna trenerską karierę!

Daniele De Rossi rozpoczyna trenerską karierę!
Jak poinformował dziennikarz Fabrizio Romano, Daniele De Rossi zostanie nowym trenerem SPAL. Były piłkarz AS Romy doszedł do pełnego porozumienia z występującym w Serie B klubem i zwiąże się z nim kontraktem do końca sezonu 2023/24. Będzie to pierwsza praca 39-latka w roli samodzielnego trenera. W 2021 roku De Rossi pracował jako asystent Roberto Manciniego w reprezentacji Włoch, ale poza tym epizodem nie pracował w zawodzie.
za:twitter.com/FabrizioRomano
reklama

Widzew wywozi z Gliwic 3 punkty

Widzew wywozi z Gliwic 3 punkty

Mladenović może odejść z Legii Warszawa

Mladenović może odejść z Legii Warszawa
Konkretnych propozycji zawodnicy jeszcze nie otrzymali, ale były wstępne rozmowy na temat tego, czy piłkarze są w ogóle zainteresowani nowymi umowami. Z agentem Filipa Mladenovicia rozmawiałem już w styczniu. Powiem szczerze, on jest już w takim wieku, że chciałby podpisać bardzo dobry kontrakt. Latem miał taką ofertę, z którą nie bylibyśmy w stanie finansowo rywalizować.
Jacek Zieliński za:interia.pl

Kapitalne uderzenie Ashleya Younga!

Aston Villa doprowadza do remisu w meczu z Nottingham Forest po fantastycznym uderzeniu Ashleya Younga! 1-1!
reklama

Liverpool i magia liczby ''10''

Liverpool i magia liczby ''10''

Piłkarze Realu Madryt trenują na stadionie Legii

Już jutro przy ulicy Łazienkowskiej odbędzie się spotkanie Szachtara Donieck z Realem Madryt!

Iniesta planuje wrócić do Barcelony!

Iniesta planuje wrócić do Barcelony!
Będę jeszcze rok tutaj w Japonii, a potem zobaczymy. Bardzo chciałbym wrócić do Barcelony, to mój dom, ale wciąż nie wiem w jakiej roli czy to trenera, dyrektora sportowego czy jeszcze kogoś innego. W każdym razie pierwszą rzeczą, którą muszę zrobić, jest trening i na razie wciąż widzę siebie jako zawodnika. Miło jest myśleć, że ktoś, kto dał tak wiele klubowi, może kontynuować tam swoją pracę, nawet jeśli przestanie grać. Ale aby tak się stało, muszą być spełnione odpowiednie warunki. Nie możesz powiedzieć: "nie zamierzam nic robić, ale pozwólcie mi wrócić".
Andres Iniesta za:La Gazzetta dello Sport
reklama