reklama

OFICJALNIE: Michael Carrick trenerem Middlesbrough

OFICJALNIE: Michael Carrick trenerem Middlesbrough
Michael Carrick został nowym trenerem Middlesbrough. Będzie to pierwsza praca 41-latka na stanowisku pierwszego trenera, nie licząc trzech meczów w tej roli w Manchesterze United, gdzie jednak Anglik był tylko trenerem tymczasowym. Po zakończeniu kariery w 2018 roku Carrick pracował jednak z drużyną jako asystent trenera w sztabach Jose Mourinho oraz Ole Gunnara Solskjaera.
za:mfc.co.uk
reklama

Joachim Loew gotowy do powrotu na ławkę trenerską

Joachim Loew gotowy do powrotu na ławkę trenerską
Mam zamiar wrócić do pracy w roli trenera. Ten sport sprawia wiele przyjemności. Znowu czuję się zmotywowany, kiedy oglądam piłkę nożną. Nie czułem tego od kilku miesięcy. Jeśli dostanę ciekawą ofertę, to jestem gotowy. Nie mogę się doczekać. Chcę przeżyć zbliżający się mundial jako postronny widz. Dlatego nie podjąłem jeszcze żadnej pracy. Czuję jednak, że jestem już gotowy na nowe wyzwania. Już wkrótce to się stanie.
Joachim Loew za:kicker.de

Ukraińcy chcą wyrzucenia Iranu z mistrzostw świata

Ukraińcy chcą wyrzucenia Iranu z mistrzostw świata
To byłaby uczciwa decyzja, która powinna zwrócić uwagę całego świata na reżim, który zabija swoich najlepszych ludzi i pomaga mordować Ukraińców. Wolne miejsce powinna zająć Ukraina, która udowodniła, że jest godna udziału w mistrzostwach świata. Przy nierównych warunkach grała z sercem w barażach. Taka decyzja byłaby uzasadniona historycznie i sportowo. Zachęcam wszystkich do przyłączenia się do presji na FIFA. Ułatwianie udziału terrorystów w mundialu to polityka. Czas położyć jej kres.
Siergiej Palkin, dyrektor generalny Szachtara Donieck za:The Independent

Kluczowe spotkanie Erika ten Haga z Cristiano Ronaldo

Kluczowe spotkanie Erika ten Haga z Cristiano Ronaldo
Cristiano Ronaldo został odsunięty od składu Manchesteru United na mecz z Chelsea po tym, jak odmówił wejścia na boisko w spotkaniu z Tottenhamem i jeszcze przed końcowym gwizdkiem zszedł do szatni. Nie był to pierwszy raz, kiedy Portugalczyk okazywał swoje niezadowolenie wynikające z pozycji w drużynie. W poniedziałek ma dojść do ważnego spotkania między Erikiem ten Hagiem a Ronaldo, które może zaważyć o jego przyszłości w drużynie. Holender oczekuje od 37-latka prawdziwej skruchy i obietnicy poprawy i dopiero wtedy zdecyduje się przywrócić go do składu. Jeśli Ronaldo nie zaakceptuje swojej roli w drużynie, może to oznaczać jego koniec w klubie. Zdaniem angielskich mediów Manchester United zgodzi się oddać zimą Portugalczyka nawet za darmo, jednak musi znaleźć się klub, który pokryje jego gigantyczną pensję wynoszącą obecnie około 500 tysięcy funtów tygodniowo. Mimo ogromnych wymagań finansowych napastnika zainteresowanie jego ściągnięciem wciąż wyraża Chelsea. W letnim okienku transferowym właściciel klubu chciał przeprowadzić ten transfer, jednak wówczas weto postawił Thomas Tuchel.
za:espnfc.com
reklama

Arkadiusz Milik krytykuje ''Złotą Piłkę''

Arkadiusz Milik krytykuje ''Złotą Piłkę''
W Złotej Piłce najważniejsze jest to, kto wygra. Wiem, że jest ranking i może ktoś źle odbierze moje słowa, ale jakie znaczenie ma to, czy będziesz czwarty czy piąty? Ja osobiście nie zgadzam się z wieloma rzeczami w tym rankingu, na przykład z miejscem Viniciusa Juniora. Ale tak naprawdę to się nie liczy. Gratulacje dla Karima Benzemy, który był najlepszy.
Arkadiusz Milik za:lequipe.fr

Kurs 100.0 na gola Haalanda z BVB!

Kosmiczny kurs 100.0 na bramkę Haalanda z BVB!
Czytaj więcej...
reklama