reklama

Kadra Meksyku na MŚ w Katarze!

Kadra Meksyku na MŚ w Katarze!
reklama

Krótkie oświadczenie Manchesteru United na temat CR7

Krótkie oświadczenie Manchesteru United na temat CR7
Manchester United zajął się doniesieniami mediów na temat wywiadu udzielonego przez Cristiano Ronaldo. Klub wystosuje swoją odpowiedź po ustaleniu wszystkich faktów. Skupiamy się na przygotowaniach do drugiej części sezonu i kontynuowaniu rozwoju, wiary i jedności budowanej wśród graczy, menedżera, personelu i fanów.
Manchester United za:manutd.com

Carlo Ancelotti niesamowicie ceni Zlatana

Carlo Ancelotti niesamowicie ceni Zlatana
Zlatan to numer jeden. Za tą fałszywą maską aroganta kryje się wielki profesjonalista i altruista. To jeden z niewielu napastników, u których widziałem większą radość z asysty niż gola. W Paryżu miał większą satysfakcję, gdy pomógł komuś w zdobyciu bramki. To wielka postać.
Carlo Ancelotti za:RAI

To Cristiano Ronaldo poprosił o kontrowersyjny wywiad

To Cristiano Ronaldo poprosił o kontrowersyjny wywiad
Cristiano poprosił mnie o ten wywiad. Ja go nie prosiłem. Myślał o tym od pewnego czasu. Nie jest tajemnicą, że czuł narastającą frustrację z powodu tego, co działo się w Manchesterze United w ciągu ostatniego roku. Wiedział, że to wywoła burzę, ale czuł, że nadszedł czas, by zabrać głos. Ronaldo zdawał sobie sprawę, że ludzie będą go krytykować. Wie też, że to, co mówi, jest prawdą. A prawda czasami boli. Zaraz zaczną się mistrzostwa świata, Ronaldo i Portugalia mogą mieć udany turniej. Daje mu to miesiąc z dala od Manchesteru United. Jest czas, by rozwiązać niektóre sprawy. Jak wiele razy podkreślił w tym wywiadzie - kocha Manchester United. Ale, jak uważa, wrócił do klubu będącego w stagnacji. Nie może zrozumieć, dlaczego MU nie ruszył się z miejsca, w którym był, gdy Ronaldo z niego odchodził. Ronaldo mówił mi, że chce grać mniej więcej do czterdziestki. Nie powiedział, że na pewno odejdzie z Manchesteru United. Ale jest świadomy, że jego słowa mogą oznaczać koniec na Old Trafford. Nie jest głupi. Cristiano mówił, że ten Hag jest bardzo dobry w opowiadaniu czegoś, gdy za kulisami dzieje się coś innego. Ronaldo czuje się - moim zdaniem słusznie - bardzo zły z powodu niektórych rzeczy, które się wydarzyły. Myślę, że ludzie, którzy dowiedzą się, co się działo, spojrzą na wszystko zupełnie inaczej. Na przykład na brak powrotu na początek okresu przygotowawczego. Mogą wręcz uznać reakcję klubu za dość haniebną.
Piers Morgan za:talksport.com
reklama

XI najlepszych piłkarzy, którzy nie jadą na mundial

XI najlepszych piłkarzy, którzy nie jadą na mundial

Wiadomość Ramosa po braku powołania na MŚ w Katarze

Wiadomość Ramosa po braku powołania na MŚ w Katarze
Ostatni sezon był ciężki z powodu kontuzji, adaptacji w nowym klubie i mieście. Pracowałem ciałem i duszą, żeby dojść do siebie i poczuć się tak, jak zawsze, prowadzony celami i ambicjami, które zawsze sobie stawiam. Szczęśliwie mogę powiedzieć, że w tym sezonie znów czuję się sobą, ponownie cieszę się futbolem, grą dla tak wspaniałego klubu i Paryżem. Mistrzostwa świata? Oczywiście, było to jedno z tych wielkich marzeń, które chciałem zrealizować. To byłby mój piąty taki turniej, niestety będę oglądał go wyłącznie z domu. To dla mnie ciężkie, ale każdego poranka słońce będzie dalej wstawać. Nie zmieniłbym w sobie niczego. Nie zmieniłbym nastawienia. Nie zmieniłbym mojej pasji. Nie zmieniłbym mojego poświęcenia, starań, wysiłków. Myślenia 24 godziny na dobę o futbolu. Tak się teraz czuję i chciałem się tym z wami podzielić. Dziękuję za całe wsparcie. Przede mną wciąż wiele wyzwań i celów do osiągnięcia. Widzimy się niebawem. Hiszpanio, życzę wam wszystkiego, co najlepsze!
Sergio Ramos za:instagram.com/sergioramos/

Kapitalna forma Szymańskiego przed mundialem

Kapitalna forma Szymańskiego przed mundialem
reklama