reklama

DOBRZE WAS WIDZIEĆ! Vlog z pierwszego dnia zgrupowania przed MŚ w Katarze

Nadszedł dzień, na który czekaliśmy od dawna – początek mundialowego zgrupowania reprezentacji Polski. W poniedziałek 14 listopada kadrowicze w komplecie pojawili się w hotelu i odbyli pierwszy wspólny trening. A skoro zainaugurowaliśmy zgrupowanie, to inaugurujemy również nasze vlogi, które będziemy przygotowywać dla Was w mundialowym okresie codziennie! Zobaczcie, co przyniósł pierwszy dzień z życia reprezentacji Polski!
źródło:youtube.com
reklama

Pogawędka Walkera i Saki na zgrupowaniu reprezentacji

Kyle Walker zapytał się, czy Arsenal kiedyś przestanie wygrywać, na co Bukayo Saka odpowiedział: "Nie martw się o to, bracie" :D

To będzie ostatni mundial Szpakowskiego

To będzie ostatni mundial Szpakowskiego
Mogę powiedzieć, że to jest mój ostatni mundial. Wprawdzie Ancelotti mówi, że jest jeszcze za młody na pracę z reprezentacją, ale ja tego o sobie nie powiem. Myślę, że to już jest taki czas i pora, żeby weszło młode, zdolne, utalentowane pokolenie, które da nam entuzjazm i wiarę w to, że poprowadzi biało-czerwonych do sukcesu.
Dariusz Szpakowski za:weszlo.com

Teściowej Michniewicza nie podobał się brak Grabary w kadrze

Teściowej Michniewicza nie podobał się brak Grabary w kadrze
Pierwotnie musiałem tłumaczyć teściowej brak powołania dla Grabary. Byłem u niej w tygodniu przed powołaniami na kawce i mówiła: "Jak ja się cieszę, że ci twoi chłopcy z młodzieżówki będą na MŚ". Ona ich wszystkich zna, śledzi ich kariery, określa mianem "moi chłopcy", a tu zadałem jej cios, że nie ma "Grabarki". Ostatecznie Kamil jedzie z nami.
Czesław Michniewicz za:sport.interia.pl, wywiad Michała Białońskiego
reklama

Allegri wybuczany na turnieju tenisowym w Turynie

Kamery telewizyjne pokazały trenera Juventusu i kibice dali znać, co o nim sądzą.

Każdy to przeżywał ;)

Każdy to przeżywał ;)

Żart Cristiano Ronaldo na powitanie Bruno Fernandesa

Żart Cristiano Ronaldo na powitanie Bruno Fernandesa
Byłem w szatni przy przywitaniu Cristiano Ronaldo z Bruno Fernandesem. Ponieważ Bruno dołączył jako jeden z ostatnich, Cristiano zapytał się go, czy płynął łodzią. To był taki żart, oni dobrze się dogadują.
Joao Mario za:record.pt
reklama