reklama

Polacy skupią się na stałych fragmentach

Polacy skupią się na stałych fragmentach
W Katarze będziemy pracować nad stałymi fragmentami gry. Mamy takich zawodników, jak Krystian Bielik - strzelił bramkę z Belgią w meczu EURO U-21. Mamy pomysł i dobrych piłkarzy. Będziemy przygotowani.
Czesław Michniewicz za:@laczynaspilka
reklama

NA ŻYWO: Konferencja prasowa przed meczem z Chile

Gośćmi konferencji Krystian Bielik i Czesław Michniewicz.
źródło:youtube.com

Bruno Fernandes skomentował wypowiedź

Bruno Fernandes skomentował wypowiedź
"Rujnujesz nagłówki" - tak Bruno Fernandes skomentował na Instagramie wypowiedź Joao Marii o tym, że Cristiano Ronaldo normalnie rozmawia i żartuje w trakcie zgrupowania reprezentacji ze swoim kolegą z Manchesteru United.

DOBRZE WAS WIDZIEĆ! Vlog z pierwszego dnia zgrupowania przed MŚ w Katarze

Nadszedł dzień, na który czekaliśmy od dawna – początek mundialowego zgrupowania reprezentacji Polski. W poniedziałek 14 listopada kadrowicze w komplecie pojawili się w hotelu i odbyli pierwszy wspólny trening. A skoro zainaugurowaliśmy zgrupowanie, to inaugurujemy również nasze vlogi, które będziemy przygotowywać dla Was w mundialowym okresie codziennie! Zobaczcie, co przyniósł pierwszy dzień z życia reprezentacji Polski!
źródło:youtube.com
reklama

Pogawędka Walkera i Saki na zgrupowaniu reprezentacji

Kyle Walker zapytał się, czy Arsenal kiedyś przestanie wygrywać, na co Bukayo Saka odpowiedział: "Nie martw się o to, bracie" :D

To będzie ostatni mundial Szpakowskiego

To będzie ostatni mundial Szpakowskiego
Mogę powiedzieć, że to jest mój ostatni mundial. Wprawdzie Ancelotti mówi, że jest jeszcze za młody na pracę z reprezentacją, ale ja tego o sobie nie powiem. Myślę, że to już jest taki czas i pora, żeby weszło młode, zdolne, utalentowane pokolenie, które da nam entuzjazm i wiarę w to, że poprowadzi biało-czerwonych do sukcesu.
Dariusz Szpakowski za:weszlo.com

Teściowej Michniewicza nie podobał się brak Grabary w kadrze

Teściowej Michniewicza nie podobał się brak Grabary w kadrze
Pierwotnie musiałem tłumaczyć teściowej brak powołania dla Grabary. Byłem u niej w tygodniu przed powołaniami na kawce i mówiła: "Jak ja się cieszę, że ci twoi chłopcy z młodzieżówki będą na MŚ". Ona ich wszystkich zna, śledzi ich kariery, określa mianem "moi chłopcy", a tu zadałem jej cios, że nie ma "Grabarki". Ostatecznie Kamil jedzie z nami.
Czesław Michniewicz za:sport.interia.pl, wywiad Michała Białońskiego
reklama