reklama

Jędrzejczyk wciąż czuje się potrzebny kadrze

Jędrzejczyk wciąż czuje się potrzebny kadrze
Zanim zadzwonił trener, miałem w głowie, czy może już czas skończyć i rzucić buty. Pomógł mi jednak Grzesiek Krychowiak, który powiedział mi, że mnie potrzebują, jestem ważnym zawodnikiem. Ja też kiedyś wstałem, popatrzyłem w lustro i pomyślałem, że może faktycznie tak jest. 40 występów, mistrzostwa świata, EURO, bramki też strzeliłem, więc czemu nie. Gram w Legii, zdobywam mistrzostwa, puchary. Czuję się ważną częścią drużyny, zawsze jej pomogę, nieważne w jakich sytuacjach. Nieważne, czy na boisku, czy poza nim. Ja się cieszę. Cieszę się, bo z hejtem nie mam problemów. O byle kim się nie pisze.
Artur Jędrzejczyk za:Łączy nas piłka
reklama

Kolejny dzień na zgrupowaniu w Katarze

Reprezentanci Polski rywalizowali w ping-ponga, siatkonogę i powoli zaczynali przygotowania do meczu z Arabią Saudyjską!
źródło:youtube.com

Skład Iranu na mecz z Walią

Skład Iranu na mecz z Walią

Skład Walii na mecz z Iranem

Skład Walii na mecz z Iranem
reklama

Selekcjoner reprezentacji Urugwaju dostał piłką w twarz

Diego Alonso miał bardzo bliskie spotkanie z piłką po zagraniu Woo-Young Junga :P

Szczęsny broni taktyki na ''lagę na Robercika''

Szczęsny broni taktyki na ''lagę na Robercika''
Moglibyśmy wiele razy spróbować zagrać od tyłu, tylko, że gdybyśmy dwa razy tę piłkę stracili i stracili dwie bramki, to nie wiem, czy ktokolwiek byłby zadowolony. My gramy słabo od tyłu. Robimy sobie więcej krzywdy grając od tyłu, niż dobrego. Nie jesteśmy na tyle dobrze przygotowani technicznie z tyłu. Mamy światowych zawodników z przodu, ale tę piłkę trzeba doprowadzić do ataku, żeby móc budować piękne akcje od tyłu. W takich sytuacjach wybiera się najprostsze środki. Piłkę trzeba najpierw przetransportować na połowę przeciwnika i potem tam układać grę. I to nie jest zrobione na chaos, tylko jest to przygotowane. Będą też mecze, w których będziemy próbować grać, ale uważam, że to trzeba dobrze przygotować, a na to czasu nie było, żeby, mając jakość, jaką mamy, móc ryzykować. Na dziś nie jesteśmy gotowi, żeby ryzykować grę od tyłu z przeciwnikiem, który jest groźny w pressingu. A widzieliśmy, że Meksyk jest groźny, kiedy odbiera piłkę.
Wojciech Szczęsny za:TVP Sport

Mecze w TV: 25 Listopada 2022

11 :00TVP 2, TVP Sport
Walia vs Iran
Mistrzostwa Świata
14 :00TVP 1, TVP Sport
Katar vs Senegal
Mistrzostwa Świata
17 :00TVP 1, TVP Sport
Holandia vs Ekwador
Mistrzostwa Świata
20 :00TVP Sport
Anglia vs USA
Mistrzostwa Świata
reklama