reklama

Wszystkie ''lagi na Robercika'' w meczu z Meksykiem

Przed Wami wspaniała kompilacja wszystkich długich piłek zagranych na Roberta Lewandowskiego w meczu z Meksykiem :P
źródło:youtube.com
reklama

Słupek ratuje Walijczyków przed utratą gola

Słupek ratuje Walijczyków przed utratą gola

Louis van Gaal uściskał młodego dziennikarza

Podczas konferencji prasowej reprezentacji Holandii głos zabrał młody dziennikarz, który nie zadał pytania, tylko skorzystał z okazji, by powiedzieć jak dużym fanem Louisa van Gaala jest. Holenderski szkoleniowiec był bardzo poruszony tymi słowami i po zakończeniu konferencji uściskał dziennikarza i zamienił z nim kilka słów.

Selekcjoner Brazylijczyków uspokaja w kwestii kontuzji Neymara

Selekcjoner Brazylijczyków uspokaja w kwestii kontuzji Neymara
Spokojnie, Neymar będzie grał na mistrzostwach świata. Jesteśmy o tym przekonani.
Tite za:Cadena COPE
reklama

Dariusz Szpakowski skomentuje finał MŚ w Katarze!

Dariusz Szpakowski skomentuje finał MŚ w Katarze!
Dariusz Szpakowski zapowiedział na antenie ''TVP Sport'', że mundial w Katarze będzie jego ostatnią wielką imprezą w roli komentatora. Jednocześnie 71-latek zrezygnował z możliwości komentowania meczów reprezentacji Polski, rozpoczynając turniej dopiero podczas meczu Brazylii z Serbią. Według informacji Tomasza Włodarczyka z serwisu ''meczyki.pl'' Dariusz Szpakowski będzie miał idealną okazję, by pożegnać się z kibicami - to on ma bowiem skomentować finał mundialu, który zostanie rozegrany 18 grudnia.
za:meczyki.pl

Jędrzejczyk wciąż czuje się potrzebny kadrze

Jędrzejczyk wciąż czuje się potrzebny kadrze
Zanim zadzwonił trener, miałem w głowie, czy może już czas skończyć i rzucić buty. Pomógł mi jednak Grzesiek Krychowiak, który powiedział mi, że mnie potrzebują, jestem ważnym zawodnikiem. Ja też kiedyś wstałem, popatrzyłem w lustro i pomyślałem, że może faktycznie tak jest. 40 występów, mistrzostwa świata, EURO, bramki też strzeliłem, więc czemu nie. Gram w Legii, zdobywam mistrzostwa, puchary. Czuję się ważną częścią drużyny, zawsze jej pomogę, nieważne w jakich sytuacjach. Nieważne, czy na boisku, czy poza nim. Ja się cieszę. Cieszę się, bo z hejtem nie mam problemów. O byle kim się nie pisze.
Artur Jędrzejczyk za:Łączy nas piłka

Kolejny dzień na zgrupowaniu w Katarze

Reprezentanci Polski rywalizowali w ping-ponga, siatkonogę i powoli zaczynali przygotowania do meczu z Arabią Saudyjską!
źródło:youtube.com
reklama