reklama

Mohammed Muntari pisze historię

Mohammed Muntari pisze historię
reklama

Pierwszy gol Kataru na mistrzostwach świata!

Mohammed Muntari w końcówce spotkania z Senegalem pokonuje Edouarda Mendy'ego, dzięki czemu Katar łapie kontakt! Jest to zarazem pierwszy w historii gol Katarczyków na mistrzostwach świata!

Kamiński tłumaczy swój występ przeciwko Meksykowi

Kamiński tłumaczy swój występ przeciwko Meksykowi
Podobnie gram w klubie, praca w defensywie jest u nas bardzo istotna, trener docenia, jak radzę sobie w obronie. Byłem dobrze przygotowany. Długo analizowałem Jesusa Gallardo, na którego grałem, miałem świadomość, że w ofensywie jest bardzo dobry, szybki, że muszę go przypilnować, bo lubi wbiegać za plecy. We wtorek w pewnym stopniu go wyłączyłem. W innych meczach meksykański obrońca się wyróżniał, w spotkaniu z nami nic wielkiego nie zrobił. Ale może pilnowanie go sprawiło, że sam z przodu też zbyt wiele nie zrobiłem. Ludzie mogą szydzić po tym meczu, że jestem defensywnym skrzydłowym, ale takie miałem zadania. Potrafię wiele zdziałać w ofensywie, pokazałem to choćby w meczu z Borussią Dortmund. Tym bardziej szkoda, że we wtorek nie było mnie więcej z przodu, ale ja się cieszę, że zagrałem całe spotkanie, że mamy jeden punkt. Początek nie jest zły, teraz musimy zrobić wszystko, by wygrać z Arabią.
Jakub Kamiński za:Przegląd Sportowy

Jack Grealish WYŚMIAŁ Casha | FANGOL.PL

A dzisiaj o tym, kogo odwiedzili reprezentanci Polski w Katarze i o tym dlaczego gwiazda reprezentacji Anglii Jack Grealish ma bekę z naszego Matty'ego Casha! :)
źródło:youtube.com
reklama

Mijają dwa lata bez wielkiego Diego Maradony

Mijają dwa lata bez wielkiego Diego Maradony

Boniek z radą dla reprezentantów Polski

Boniek z radą dla reprezentantów Polski
Poczytałem polską prasę i wypowiedzi naszych piłkarzy. Doszedłem do takiego wniosku - gdyby nasi futboliści zrobili czasami "silenzio stampa" i nie opowiadali głupot od rana do wieczora, tylko koncentrowaliby się na grze, to chyba dużo lepiej by to wyglądało. Za dużo jest filozofowania i gadania nie wiadomo o czym. Szkoda czasu na to. Lepiej być skoncentrowanym na tym, co nas czeka za dwa dni, za siedem i w przyszłości.
Zbigniew Boniek za:twitter.com/BoniekZibi

Tylko ta laga i laga... :P

Tylko ta laga i laga... :P
reklama