reklama

Bellingham zabrał głos po odpadnięciu Anglii

Bellingham zabrał głos po odpadnięciu Anglii
To będzie boleć przez bardzo długi czas. Lepsza drużyna tego wieczoru odpadła. Taki czasami jest futbol. Jestem dumny ze starań, walki i występów moich kolegów podczas całego turnieju. Dziękuję również kibicom za miłość i wsparcie przez te ostatnie tygodnie. Byli z nami nawet w tych najtrudniejszych momentach. Wykorzystamy to doświadczenie do tego, żeby być lepszą drużyną na przyszłych turniejach. Zachowajcie wiarę, nasz czas nadejdzie!
Jude Bellingham za:Instagram
reklama

Neymar podziękował Tite za wspólny czas w reprezentacji Brazylii

Neymar podziękował Tite za wspólny czas w reprezentacji Brazylii
Zanim się poznaliśmy to często graliśmy przeciwko sobie i nie wiem czy mogę ci to powiedzieć? Myślałem, że jesteś naprawdę wkurzający! Bo nastawiałeś całą drużynę na krycie mnie, robiłeś wszystko, żeby ze mną wygrać i wciąż źle o mnie mówiłeś. Ale przeznaczenie jest zabawne, co nie? Ciebie uczyniło selekcjonerem, a mnie twoim numerem ''10''. Wiedziałem, że jesteś dobrym trenerem, ale jako człowiek jesteś jeszcze lepszy! Poznałeś mnie i wiedziałeś kim naprawdę jestem, a to się dla mnie liczy... Chciałem ci otwarcie podziękować za to wszystko, za wszystkie twoje nauki... Było ich tyle! Zawsze będziesz jednym z najlepszych trenerów jakich miałem. Zawsze będę cię wychwalać. Mieliśmy wiele pięknych momentów, ale również przeżyliśmy te, które bolały, a ten ostatni będzie boleć jeszcze przez długi czas. Zasłużyłeś na to, żeby być koronowanym tym pucharem. Wszyscy na to zasłużyliśmy naszymi osiągnięciami i tym, co poświęciliśmy po to, żeby spełnić marzenia. Ale Bóg nie chciał, żeby tak to wyglądało. Potrzeba cierpliwości. Bóg dał nam wszystko! Dziękuję profesorze Tite za te wszystkie nauki... I jeżeli są jakieś słowa, których mam nigdy nie zapomnieć to niech będą to ''mentalnie silni". Właśnie tego potrzebujemy w tym momencie! Uściski i wielkie dziękuję!
Neymar za:Instagram

Dani Ramirez bliski powrotu do Ekstraklasy!

Dani Ramirez bliski powrotu do Ekstraklasy!
Według informacji Piotra Koźmińskiego z serwisu ''Sportowefakty.wp.pl'' Dani Ramirez może zostać nowym zawodnikiem Widzewa Łódź. Hiszpański pomocnik to były piłkarz m.in. ŁKS-u Łódź czy Lecha Poznań. Obecnie 30-latek jest zawodnikiem belgijskiego Zulte Waregem, w barwach którego wystąpił w 8 meczach, ale na boisku spędził zaledwie 299 minut.
za:sportowefakty.wp.pl

Półfinaliści z PSG

Półfinaliści z PSG
reklama

Matka Kyliana Mbappe po meczu z Anglią

Matka Kyliana Mbappe po meczu z Anglią
Anglicy popełnili błąd, ponieważ Francja to nie tylko Kylian. Na boisku jest 11 zawodników i dzisiaj to pokazali. Dziękuję Giroud. Dziękuję Tchouameni. Następny mecz z Marokiem! Jestem dumna, że dojdzie do tego spotkania!
matka Kyliana Mbappe Fayza Lamari za:onzemondial.com

Legia trzyma kciuki za Juranovicia

Legia trzyma kciuki za Juranovicia

Nawet Mario Balotelli broni Cristiano Ronaldo

Nawet Mario Balotelli broni Cristiano Ronaldo
Wiecie, że nie jestem wielkim fanem Cristiano Ronaldo, ale za to, co zrobił dla futbolu zasługuje na dużo większy szacunek.
Mario Balotelli za:Instagram
reklama