reklama

Bereszyński może trafić do Napoli

Bereszyński może trafić do Napoli
Według dobrze poinformowanego w tematach transferowych dziennikarza Gianluki Di Marzio, Bartosz Bereszyński może zostać piłkarzem Napoli. W ostatnich tygodniach polski obrońca łączony był z Romą, jednak według Di Marzio w tej chwili najbliżej pozyskania "Beresia" jest lider Serie A. Luciano Spalletti widzi w nim wartościowego zmiennika dla Giovanniego Di Lorenzo. 30-latek miałby zostać piłkarzem Napoli na zasadzie wymiany - w odwrotnym kierunku powędrowałby Alessandro Zanoli.
za:calciomercato.com
reklama

Bojowa zapowiedź selekcjonera Maroka

Bojowa zapowiedź selekcjonera Maroka
Mamy misję do wykonania. Nie jesteśmy i nie będziemy zmęczeni. Mamy okazję i nie chcemy jej zmarnować. Nie chcę czekać na kolejny taki dzień czterdzieści lat. Nadchodzi moment, w którym musimy oznaczyć nasze terytorium.
Walid Regragui za:@hanifberkane

Dzisiejsza okładka "Corriere dello Sport"

Dzisiejsza okładka
"Messi widzi Diego" głosi tytuł na okładce dzisiejszego wydania popularnego włoskiego dziennika.

Wiadomość Pogby do kolegów z reprezentacji

"Przesyłam wam całą moją energię. Jesteście moimi ludźmi" - taką wiadomość przekazał swoim kolegom walczącym o mistrzostwo świata Paul Pogba.
reklama

Piosenka kibiców reprezentacji Chorwacji

Coś dla tych, którzy w dzisiejszym meczu są za Chorwacją ;)
źródło:youtube.com

Klub z Bangladeszu skopiował logo Bournemouth

Klub z Bangladeszu skopiował logo Bournemouth

Irański piłkarz skazany na karę śmierci

Irański piłkarz skazany na karę śmierci
Amir Nasr-Azadani, irański profesjonalny piłkarz, został skazany przez tamtejsze władze na karę śmierci za udział w antyrządowych protestach. Od kilkunastu tygodni w Iranie trwają protesty w obronie praw kobiet i szanowania wolności obywateli. Apel o uwolnienie piłkarza wystosowała Międzynarodowa Federacja Piłkarzy Zawodowych (FIFPro).
za:@FIFPRO
reklama