reklama

Francuzi nie wezmą ani grosza z premii za MŚ w Katarze

Francuzi nie wezmą ani grosza z premii za MŚ w Katarze
Reprezentanci Francji otrzymają za mistrzostwa świata premię od swojego związku piłkarskiego, a jej wysokość będzie zależała od ostatecznego wyniku na turnieju. Jeśli ''Trójkolorowi'' wygrają mundial, każdy z piłkarzy dostanie około 400 tysięcy euro, natomiast w przypadku niższych miejsc ta kwota spadnie do około 250 tysięcy euro. Pieniądze przeznaczone dla piłkarzy wyniosą 30% z całej sumy, jaką francuska federacja otrzyma od FIFA. Według francuskich mediów zawodnicy są zgodni w kwestii premii i zamierzają całą otrzymaną od federacji kwotę przeznaczyć na cele charytatywne.
za:RMC Sport
reklama

Genialny rajd Messiego przed golem Alvareza widziany z trybun

Co za perspektywa! Co za akcja Lionela Messiego! :O

Di Maria w pierwszej kolejności pocieszał Modricia

Po końcowym gwizdku zamiast ruszyć świętować z kolegami awans do finału mistrzostw świata, Angel Di Maria podszedł do ławki rezerwowych reprezentacji Chorwacji i uściskał Lukę Modricia.

Słynna fanka Chorwacji miała problem z wyjściem ze stadionu

Słynna fanka Chorwacji miała problem z wyjściem ze stadionu
reklama

Messi potwierdza, że to jego ostatni mundial

Messi potwierdza, że to jego ostatni mundial
Tak, na pewno. Do następnego mundialu jeszcze wiele lat, nie sądzę, by było mi dane tam zagrać. Ale zakończenie w ten sposób będzie najlepsze. Cieszę się, że na końcu mojej podróży w mistrzostwach świata znów udało się osiągnąć finał. To bardzo ekscytujące.
Lionel Messi za:ole.com.ar

Luka Modrić przejechał się po arbitrze

Luka Modrić przejechał się po arbitrze
Nie wierzę, że sędzia podyktował ten rzut karny. Obejrzałem tę sytuację. Nie było karnego. Napastnik oddał strzał i wpadł w naszego bramkarza. A wcześniej, przed tą akcją, nie przyznano nam rzutu rożnego. Normalnie nie rozmawiam o arbitrach, ale dziś to jest niemożliwe. Orsato to jeden z najgorszych sędziów, jakich znam. Nie mówię tylko o dzisiejszym występie, bo spotykałem go kilka razy wcześniej i nigdy nie miałem z nim dobrych wspomnień. On jest katastrofą!
Luka Modrić za:diario sport

Mecze w TV: 14 Grudnia 2022

20 :00TVP 1, TVP Sport
Francja vs Maroko
Mistrzostwa świata
reklama