reklama

Syn Beckhama wrócił do Anglii

Syn Beckhama wrócił do Anglii
20-letni Romeo Beckham został nowym zawodnikiem rezerw Brentford. Syn Davida został wypożyczony z rezerw Interu Miami. Umowa Romeo z angielskim klubem będzie obowiązywać do końca obecnego sezonu.
za:brentfordfc.com
reklama

Mocna oferta dla Roberto Martineza

Mocna oferta dla Roberto Martineza
Według ''The Telegraph'' Roberto Martinez jest poważnym kandydatem do zastąpienia Fernando Santosa na stanowisku selekcjonera reprezentacji Portugalii. Hiszpan wciąż jednak nie podjął jeszcze ostatecznej decyzji odnośnie swojej przyszłości i nadal nie wiadomo, czy pozostanie w futbolu reprezentacyjnym czy jednak skusi się na pracę w klubie.
za:telegraph.co.uk

Mislav Orsić został ''Świętym''

Mislav Orsić został ''Świętym''
Skrzydłowy Dinama Zagrzeb podpisał 2,5-letni kontrakt z Southampton.

Nawet Simeone nie wiedział jak zatrzymać Messiego

Nawet Simeone nie wiedział jak zatrzymać Messiego
To zabawne, bo to jasne, że nasz trener Simeone i Messi są obaj Argentyńczykami. Nawet on przed meczami przeciwko Leo mówił proste: "Módl się". Bo nic nie możesz zrobić. Nie możesz się zorganizować albo tak ustawić, żeby go zatrzymać, ponieważ on jest tak wyjątkowy.
Kieran Trippier za:Goal.com
reklama

Hazard dołączy do Cristiano Ronaldo?

Hazard dołączy do Cristiano Ronaldo?
''Foot Mercato'' twierdzi, że w letnim okienku transferowym Al-Nassr będzie próbować pozyskać Edena Hazarda.
za:Los Blancos Live

Pogoń rozmawia ze środkowym obrońcą z mocnym CV

Pogoń rozmawia ze środkowym obrońcą z mocnym CV
Według informacji ''Weszlo.com'' Pogoń Szczecin jest bliska pozyskania portugalskiego środkowego obrońcy Edgara Ie. 28-latek to były zawodnik m.in. Barcelony, Feyenoordu, Lille czy Trabzonsporu. W swoim piłkarskim CV ma również debiut w reprezentacji Portugalii. Ie od ponad roku pozostaje bez klubu, ponieważ dochodził do siebie po zerwaniu więzadeł krzyżowych.
za:Weszlo.com

Ospina asystował przy golu Taliski

Tak się gra w Arabii Saudyjskiej! Ospina świetnie zagrał do brazylijskiego napastnika, a ten pewnie strzelił i Al-Nassr już prowadzi 2:0.
reklama