reklama

Testowany zawodnik z Korei Południowej nie zostanie w Legii

Testowany zawodnik z Korei Południowej nie zostanie w Legii
Według informacji serwisu ''Legia.Net'' Lee Jin-hyun, 25-letni pomocnik z Korei Południowej, nie zostanie nowym zawodnikiem Legii Warszawa. Piłkarz wystąpił w dwóch sparingach warszawskiej drużyny na zgrupowaniu w Turcji.
za:Legia.Net
reklama

Xavi nie chce tej wymiany transferowej!

Xavi nie chce tej wymiany transferowej!
Xavi miał stanowczo zaprotestować przeciwko wymianie Memphisa Depaya na Joaquina Correę z Interu Mediolan.
za:Javi Miguel Club na Twitterze

Wielkie kluby pytają o Jakuba Kiwiora

Wielkie kluby pytają o Jakuba Kiwiora
Jakub Kiwior to autentyczny klejnot w Spezii. Robert Platek ma nadzieję, że wiele drużyn latem zaoferuje za niego ponad 20 milionów euro, aby sprzedać go z dużym zyskiem. Właściwie konkretne zainteresowanie wyraziły Juventus i Napoli, ale w grze są także Borussia Dortmund i RB Lipsk. Moim zdaniem Kiwior odejdzie ze Spezii latem, ale tylko gdy będzie to świetny transfer. Jest bowiem przeznaczony do gry w drużynie z najwyżej półki.
Federico Gennarelli, dziennikarz ''Corriere dello Sport'' za:WP Sportowe Fakty

Xavi nie może się nachwalić Gaviego

Xavi nie może się nachwalić Gaviego
Gavi to czysta pasja, czysta dusza. Zaraża całą drużynę, a ma dopiero 18 lat. Serce, które wkłada w grę, jest niesamowite. On ekscytuje nas wszystkich. To urodzony przywódca. Wściekłość, która z niego emanuje, jest spektakularna. Nigdy nie mam dość chwalenia go. Ten chłopiec nie ma ograniczeń.
Xavi za:marca.com
reklama

Pierwszy gol Aguero w rozgrywkach Kings League!

Sergio Aguero zadebiutował we własnej drużynie w rozgrywkach Kings League - projekcie Gerarda Pique, który jest streamowany na Twitchu. Były zawodnik Manchesteru City czy Barcelony zaznaczył swoją obecność bardzo efektownym trafieniem!

Richarlison uderza w Aarona Ramsdale'a

Richarlison uderza w Aarona Ramsdale'a
To, co naprawdę mi się nie podobało, to fakt, że bramkarz Arsenalu świętował przed naszymi kibicami. To brak szacunku. Ma swoich kibiców, niech cieszy się z nimi. Trzeba szanować inne drużyny. Ramsdale tego nie zrobił. Poszedłem do niego z tego powodu.
Richarlison za:espnfc.com

25 milionów dolarów z transferu Mudryka trafi do ukraińskich żołnierzy i ich rodzin

25 milionów dolarów z transferu Mudryka trafi do ukraińskich żołnierzy i ich rodzin
FC Shakhtar osiągnął ostateczne porozumienie z Chelsea i ukraiński zawodnik Mychajło Mudryk będzie kontynuował swoją karierę w ekipie ''The Blues'', w najsilniejszej lidze na świecie, Premier League. Przede wszystkim chciałbym w tym oświadczeniu podziękować całemu cywilizowanemu światu za pomoc Ukrainie. Możemy dziś w ogóle mówić o ukraińskim futbolu dzięki ukraińskiej armii, Ukraińcom oraz niesamowitemu wsparciu całego cywilizowanego świata. Tylko dzięki wspólnym wysiłkom będziemy w stanie pokonać zło, które wdarło się do naszego domu. Mam dziś mieszane uczucia. Z jednej strony cieszę się razem z Mychajłem i jestem z niego dumny. Ten gość świeci przykładem, że wielką pracą i determinacją można sprawić, że niemożliwe staje się możliwe. Jestem w stu procentach przekonany, że Europa będzie zachwycać się Mudrykiem i jego wspaniałą grą. Z drugiej strony zawsze marzyłem o zdobywaniu europejskich trofeów. To oznacza, że piłkarze pokroju Mudryka powinni przychodzić do naszego klubu, do naszej ukraińskiej ligi i powinniśmy sięgać z nimi po europejskie trofea, zamiast sprzedawać ich nawet do najlepszych klubów na świecie. Niestety teraz jest to niemożliwe, ponieważ Ukraina walczy w okropnej i nierównej wojnie z Federacją Rosyjską. Ja jestem jednak pewien, że zwyciężymy. I że zagramy w towarzyskim spotkaniu z Chelsea na Donbas Arenie w ukraińskim Doniecku. Musimy zrobić wszystko, żeby ten dzień stał się jak najbardziej realny. Dlatego podjąłem decyzję o inauguracji ''Serca Azowstalu'', projektu stworzonego do pomocy obrońcom Mariupola oraz rodzinom poległych żołnierzy. Ich akt odwagi jest nie do porównania we współczesnej historii. To oni, ich poświęcenie i odwaga, które pomagały w powstrzymywaniu wroga w pierwszych miesiącach wojny pozwoliły nam uwierzyć w nieuchronność zwycięstwa Ukrainy. Przeznaczam 25 milionów dolarów na pomoc żołnierzom, obrońcom i ich rodzinom. Pieniądze zostaną rozdysponowane do różnych potrzeb, od zapewnienia pomocy medycznej i psychologicznego wsparcia do odpowiedzi na niestandardowe sytuacje. Aby zapewnić przejrzystość, projektem będzie zarządzać niezależna i zewnętrzna grupa profesjonalistów, która będzie w bezpośrednim kontakcie z obrońcami Azowstalu, ich rodzinami i wolontariuszami. Nasza wdzięczność do żołnierzy będzie wieczna!
Rinat Akhmetov, prezydent Szachtara Donieck za:shakhtar.com
reklama