reklama

Nie Paulo Bento a Fernando Santos nowym selekcjonerem?

Nie Paulo Bento a Fernando Santos nowym selekcjonerem?
Według informacji portalu ''Sport.pl'' nowym selekcjonerem reprezentacji Polski zostanie Fernando Santos. 68-latek wylądował dziś na lotnisku Chopina wraz z dwoma asystentami i najprawdopodobniej od razu udał się na spotkanie z Cezarym Kuleszą. Prezes PZPN-u zapowiedział, że prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski odbędzie się we wtorek 24 stycznia o godzinie 13:00. Fernando Santos przez ostatnie 9 lat był selekcjonerem reprezentacji Portugalii, z którą w 2016 roku sięgnął po mistrzostwo Europy.
za:sport.pl
reklama

Pierwsza w historii ''biała kartka'' podczas derbów Lizbony

Podczas meczu żeńskich drużyn Benfiki i Sportingu doszło do bardzo nietypowego zdarzenia. W końcówce pierwszej połowy na trybunach zasłabła jedna z fanek i natychmiast ruszyły do niej zespoły medyków z obu drużyn, które wspólnymi siłami pomogły kobiecie. Całość zadziała się na oczach arbiter Catariny Campos, która pokazała medykom z obu drużyn po ''białej kartce'', w ramach uznania ich postawy fair play.

OFICJALNIE: Jan Bednarek wrócił do Southampton

OFICJALNIE: Jan Bednarek wrócił do Southampton
Southampton poinformował w oficjalnym komunikacie o skróceniu wypożyczenia Jana Bednarka do Aston Villi. Polak był głębokim rezerwowym w drużynie z Birmingham i w ciągu ostatniego półrocza tylko czterokrotnie pojawiał się na boisku.
za:southamptonfc.com

Carlo Ancelotti poczęstował gumą kibica na San Mames

Trybuny na nowym San Mames są na tyle blisko ławki rezerwowych, że jeden z kibiców mógł bezpośrednio poprosić Carlo Ancelottiego o gumę do żucia i ten... bez mrugnięcia okiem mu ją dał :D
reklama

Diego Simeone w reprezentacji Polski był pomysłem samego Kuleszy

Diego Simeone w reprezentacji Polski był pomysłem samego Kuleszy
"Ja wymyśliłem Simeone!" - cytat dosłowny. "Ale prezesie, jak Simeone? On jest nie do wzięcia, za drogi, pracuje jeszcze w Atletico". "No tak, tak, ale kończy pracę, poprosiłem o kontakt". Simeone odpowiedział, że ma kontrakt, że chciałby pracować jako trener klubowy, a jeśli miałby objąć jakąś reprezentację, to Argentynę. To nie było tak, że byli w tym pośrednicy. To była inicjatywa samego Kuleszy. To pokazuje, że prezes chciał duże nazwisko. Większe niż rok temu.
Roman Kołtoń za:Prawda Futbolu

Souhtampton odwoła Jana Bednarka z wypożyczenia!

Souhtampton odwoła Jana Bednarka z wypożyczenia!
Według informacji dziennikarza Alexa Crooka Southampton odwoła Jana Bednarka z wypożyczenia w Aston Villi. Polski defensor w barwach klubu z Birmingham wystąpił zaledwie w czterech meczach i pełni w klubie funkcję głębokiego rezerwowego.
za:talksport.com

Sebastian Mila chce odświeżenia reprezentacji Polski

Sebastian Mila chce odświeżenia reprezentacji Polski
Czy to czas na przewietrzenie polskiej szatni? Zdecydowanie. Żeby kadra poszła do przodu, musi dojść do zmian. Niezręcznie mi posługiwać się nazwiskami. To wciąż moi koledzy, nie w moim stylu byłoby wskazywać ich palcem. Powiem tak: są deficyty, które trzeba wyeliminować. Być może nowe rozwiązania nie dadzą efektu od razu, ale z obecną grupą ludzi nie damy rady zbudować czegoś lepszego. Zmiany w perspektywie kolejnych lat na pewno zaprocentują. Pewne rzeczy trzeba zbudować od początku.
Sebastian Mila za:sportowefakty.wp.pl
reklama