reklama

PZPN postawił na duże nazwisko

PZPN postawił na duże nazwisko
reklama

Nie Paulo Bento a Fernando Santos nowym selekcjonerem?

Nie Paulo Bento a Fernando Santos nowym selekcjonerem?
Według informacji portalu ''Sport.pl'' nowym selekcjonerem reprezentacji Polski zostanie Fernando Santos. 68-latek wylądował dziś na lotnisku Chopina wraz z dwoma asystentami i najprawdopodobniej od razu udał się na spotkanie z Cezarym Kuleszą. Prezes PZPN-u zapowiedział, że prezentacja nowego selekcjonera reprezentacji Polski odbędzie się we wtorek 24 stycznia o godzinie 13:00. Fernando Santos przez ostatnie 9 lat był selekcjonerem reprezentacji Portugalii, z którą w 2016 roku sięgnął po mistrzostwo Europy.
za:sport.pl

Pierwsza w historii ''biała kartka'' podczas derbów Lizbony

Podczas meczu żeńskich drużyn Benfiki i Sportingu doszło do bardzo nietypowego zdarzenia. W końcówce pierwszej połowy na trybunach zasłabła jedna z fanek i natychmiast ruszyły do niej zespoły medyków z obu drużyn, które wspólnymi siłami pomogły kobiecie. Całość zadziała się na oczach arbiter Catariny Campos, która pokazała medykom z obu drużyn po ''białej kartce'', w ramach uznania ich postawy fair play.

OFICJALNIE: Jan Bednarek wrócił do Southampton

OFICJALNIE: Jan Bednarek wrócił do Southampton
Southampton poinformował w oficjalnym komunikacie o skróceniu wypożyczenia Jana Bednarka do Aston Villi. Polak był głębokim rezerwowym w drużynie z Birmingham i w ciągu ostatniego półrocza tylko czterokrotnie pojawiał się na boisku.
za:southamptonfc.com
reklama

Carlo Ancelotti poczęstował gumą kibica na San Mames

Trybuny na nowym San Mames są na tyle blisko ławki rezerwowych, że jeden z kibiców mógł bezpośrednio poprosić Carlo Ancelottiego o gumę do żucia i ten... bez mrugnięcia okiem mu ją dał :D

Diego Simeone w reprezentacji Polski był pomysłem samego Kuleszy

Diego Simeone w reprezentacji Polski był pomysłem samego Kuleszy
"Ja wymyśliłem Simeone!" - cytat dosłowny. "Ale prezesie, jak Simeone? On jest nie do wzięcia, za drogi, pracuje jeszcze w Atletico". "No tak, tak, ale kończy pracę, poprosiłem o kontakt". Simeone odpowiedział, że ma kontrakt, że chciałby pracować jako trener klubowy, a jeśli miałby objąć jakąś reprezentację, to Argentynę. To nie było tak, że byli w tym pośrednicy. To była inicjatywa samego Kuleszy. To pokazuje, że prezes chciał duże nazwisko. Większe niż rok temu.
Roman Kołtoń za:Prawda Futbolu

Souhtampton odwoła Jana Bednarka z wypożyczenia!

Souhtampton odwoła Jana Bednarka z wypożyczenia!
Według informacji dziennikarza Alexa Crooka Southampton odwoła Jana Bednarka z wypożyczenia w Aston Villi. Polski defensor w barwach klubu z Birmingham wystąpił zaledwie w czterech meczach i pełni w klubie funkcję głębokiego rezerwowego.
za:talksport.com
reklama