reklama

Bielsa stawia warunki Evertonowi

Bielsa stawia warunki Evertonowi
Łączony z pracą w Evertonie Marcelo Bielsa dokładnie przeanalizował kadrę zespołu i poinformował włodarzy klubu, że w drużynie jest zbyt dużo wolnych zawodników. Argentyńczyk postawił warunek, że jeśli ma podjąć pracę w klubie, to do końca okna transferowego Everton powinien się wzmocnić szybkimi zawodnikami.
za:@craighope_dm
reklama

Nazwisko nowego selekcjonera według Kuleszy ;)

Filmik pochodzi z konta Michała Sagrola (twitter.com/michalchojnice2).

Pomysł Santosa na reformę szkolenia

Pomysł Santosa na reformę szkolenia
Chciałbym zająć się nie tylko pierwszą reprezentacją, ale także sięgnąć do korzeni, czyli drużyn młodzieżowych. Naprawdę to lubię, lubię mieć wpływ na to, co dzieje się w kadrach do lat 15, 17, 19 i tak dalej. To tam zaczyna się nasza przyszłość. Zatem nie, nie mam zamiaru przyjechać do Polski, popracować, zarobić trochę pieniędzy i wrócić do Portugalii. Chcę pomóc polskiej reprezentacji teraz, ale zamierzam także pomóc jej w zbudowaniu lepszej przyszłości. Dlatego mam zamiar być kimś w rodzaju koordynatora systemu szkolenia. 
Fernando Santos za:sport.interia.pl, wywiad Sebastiana Staszewskiego

Kulesza powitał Santosa na Twitterze

Kulesza powitał Santosa na Twitterze
reklama

Szczegóły kontraktu Santosa

Szczegóły kontraktu Santosa
Kontrakt zawiera w swojej długości dwa cykle eliminacyjne – do mistrzostw Europy 2024 i do mistrzostw świata 2026. Ten kontrakt jest dobry dla obu stron. Zawiera sformułowania, które zabezpieczają zarówno federację, jak i trenera. O konkretnych zapisach pewnie nie ma co mówić, ale na pewno wynegocjowane warunki pod względem osiągania pewnych sukcesów też są bardzo istotne i są w tym kontrakcie zawarte.
Łukasz Wachowski, sekretarz generalny PZPN za:weszlo.com

O tym Santos nie powiedział na konferencji

O tym Santos nie powiedział na konferencji

Pierwszy wywiad z Fernando Santos

Kanał ''Łączy nas piłka'' przepytał nowego selekcjonera reprezentacji Polski :)
źródło:youtube.com
reklama