reklama

Takich zawodników chce powoływać Fernando Santos

Takich zawodników chce powoływać Fernando Santos
Ja i moi obserwatorzy będziemy śledzić polską ligę. Powołania nie są zamknięte. Zawodnicy, których wybiorę, muszą mieć trzy ważne cechy: jakość taktyczną, piłkarską i mentalną. Muszę zobaczyć, jacy zawodnicy mogą się przydać tej reprezentacji. Pamiętam reprezentację z Lato, Bońkiem i Smudą. Mamy bardzo dobrą historię kadry, ale obecnie też mamy zawodników z dużą jakością. Muszę wydobyć z tych piłkarzy zaufanie. Mają reprezentować kraj z pasją. Chcę wydobyć potencjał i wzbudzić zaufanie. Pokazać, że możemy zmierzyć się z każdą reprezentacją na świecie. Taka ambicja jest konieczne. Mamy stworzyć rodzinę, która da radość Polsce.
Fernando Santos za:Polsat Sport
reklama

Kosmiczna seria Nicka Pope'a

Kosmiczna seria Nicka Pope'a

Jacob Murphy pożegnał wyrzuconego z boiska Caletę-Cara

To, że schodzący po otrzymaniu czerwonej kartki Chorwat w tej sytuacji powstrzymał się od jakiejkolwiek sytuacji, to jakiś cud :D A

Lazio rozbiło Milan na Stadio Olimpico

Lazio rozbiło Milan na Stadio Olimpico
reklama

FANTASTYCZNY strzał Kimmicha na wagę remisu!

Joshua Kimmich w samej końcówce meczu z FC Koeln uratował Bayernowi jeden punkt po fenomenalnym trafieniu z dystansu!

Żelazna zasada Fernando Santosa

Żelazna zasada Fernando Santosa
Mam jedną zasadę: dla mnie zawodnicy nie mają wieku. Na ostatnich mistrzostwach świata na środku obrony grali u mnie 39-letni Pepe i 19-letni António Silva. Mistrzostwo Europy w 2016 roku zdobyliśmy z zawodnikami dobiegającymi do czterdziestki, jak Ricardo Carvalho, ale też z 18-letnim Renato Sanchesem, który zresztą strzelił wam bramkę. Dla mnie wiek się nie liczy; liczą się forma fizyczna, jakość, mentalność, rozumienie taktyki. To są istotne rzeczy. 
Fernando Santos za:interia.pl

Piękny lob Daniego Olmo w meczu z Schalke

RB Lipsk rozbił Schalke aż 1-6, a ozdobą spotkania było TO trafienie Daniego Olmo!
reklama