reklama

Historyczny gol Mbappe! Tego nie dokonał nikt wcześniej [VIDEO]

Kylian Mbappe strzelił dziś swojego 201 gola dla PSG, a Paryżanie wygrali z Nantes 4:2. Mistrz Świata z 2018 roku jako pierwszy w historii gracz PSG pokonał barierę 200 trafień i stał się najlepszym strzelcem klubu. Wcześniej dzielił ten tytuł z Edinsonem Cavanim, którego licznik na Parc des Princes zatrzymał się na 200 golach.
reklama

Cristiano Ronaldo sprowokowany przez dziecko. Złość Portugalczyka!

Cristiano Ronaldo uległ prowokacji małego chłopca i dosadnie mu odpowiedział.

Eksperci wyjaśniają różnice między sprawami Alvesa i Hakimiego

Eksperci wyjaśniają różnice między sprawami Alvesa i Hakimiego
Oskarżenia wokół Achrafa Hakimiego były przedmiotem analizy w hiszpańskim programie telewizyjnym „Salvame”, gdzie eksperci porównywali przypadek Marokańczyka ze sprawą Daniego Alvesa. Brazylijczyk za swój czyn trafił do więzienia. „Istnieje wiele różnic między tym przypadkiem, a przypadkiem Daniego Alvesa” – analizowano. „Główna i najważniejsza polega na tym, że dziewczyna, która idzie na komisariat nie składa oficjalnego zeznania, a jedynie informuje władze o zaistniałej jej zdaniem sytuacji”. „Nie wiemy, dlaczego nie chce oficjalnie zgłosić gwałtu i sformalizować swojego zeznania." "Dlaczego Achraf jest oskarżany, jeśli kobieta nie zdecydowała się na złożenie oficjalnych zeznań? We Francji prokuratura działa z urzędu." „Powodem, dla którego domniemana ofiara nie złożyła formalnej skargi, może być obawa, że zostanie później oskarżona o fałszywe zeznania i pomówienie”.
za:Marca

Tomaszewski o Lewandowskim: Guzik mnie obchodzi Barcelona!

Tomaszewski o Lewandowskim: Guzik mnie obchodzi Barcelona!
– Robert zrobił ogromny błąd, przechodząc do Barcelony. Guzik mnie obchodzi Barcelona, bo mnie interesuje reprezentacja Polski, a Lewandowski rzucił na szalę grę w reprezentacji. Przechodził katorgę psychiczną, gdy wahało się, czy przejdzie do Barcelony, czy nie. Odbiło się to na jego grze w mistrzostwach świata, które były dla niego nieudane. Gdyby został w Bayernie, miałby komfort gry – powiedział słynny reprezentacyjny golkiper Jan Tomaszewski w rozmowie z „Super Expressem”.
za:Super Express
reklama

Kałużny nie chce Krychowiaka w reprezentacji

Kałużny nie chce Krychowiaka w reprezentacji
"Zdecydowanie nadszedł reprezentacyjny koniec Krychowiaka. Uzasadnić swój wybór? Przecież gołym okiem było widać, że pożytku z obecnego 33-letniego Grzegorza kadra za wiele nie ma. By uprzedzić jakieś ataki – wciąż widziałbym „Krychę” w biało-czerwonej koszulce, lecz w formie z Euro 2016. Jednak od tamtej bardzo udanej imprezy w wykonaniu Polski i Grzegorza minęło już 7 lat. Pozostały wspomnienia z gatunku „w starym kinie pana Mietka"" - powiedział Kałużny w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".
Radosław Kałużny za:Przegląd Sportowy

Dalszy ciąg problemów Hakimiego. Jednak nie został pomówiony?

Dalszy ciąg problemów Hakimiego. Jednak nie został pomówiony?

Messi żałuje swojego zachowania po meczu z Holandią

Messi żałuje swojego zachowania po meczu z Holandią
"Idioto, na co się gapisz?" - tak podczas wywiadu po ćwierćfinałowym meczu z Holandią Lionel Messi zwrócił się do napastnika rywali, strzelca dwóch goli w tym spotkaniu Wouta Weghorsta. W wywiadzie udzielonym dla Marca TV Messi wspominał tę sytuację i przyznał, że żałuje swojego zachowania. "Nie przemyślałem tego, to działo się pod wpływem chwili. Miałem w głowie wszystko to, co on (Van Gaal) mówił przed meczem. [...] Kiedy jest już po wszystkim, mogę powiedzieć, że nie podoba mi się, to co zrobiłem i to, co powiedziałem. Ale cóż, to są momenty ogromnego napięcia, ogromnej nerwowości i wszystko dzieje się bardzo szybko. To nie było zaplanowane. Człowiek reaguje tak, jak reaguje. Takie rzeczy się zdarzają, ale po prostu nie lubię zostawiać po sobie takiego wrażenia"
Lionel Messi za:Marca TV
reklama