reklama

Mikel Arteta zapewnił 3 punkty Arsenalowi? :)

Mikel Arteta zapewnił 3 punkty Arsenalowi? :)
Mikel Arteta uchwycony przez jedną z kamer podczas końcówki wczorajszego spotkania Arsenal - Bournemouth, kiedy na tablicy wyników widniał jeszcze rezultat 2:2.
reklama

Griezmann najlepsze ma już za sobą? Lepiej zobacz ten strzał! [VIDEO]

Atomowe uderzenie Antoine'a Griezmanna z sobotniego meczu Atletico - Sevilla, wygranego przez gospodarzy aż 6:1!

Historyczny gol Mbappe! Tego nie dokonał nikt wcześniej [VIDEO]

Kylian Mbappe strzelił dziś swojego 201 gola dla PSG, a Paryżanie wygrali z Nantes 4:2. Mistrz Świata z 2018 roku jako pierwszy w historii gracz PSG pokonał barierę 200 trafień i stał się najlepszym strzelcem klubu. Wcześniej dzielił ten tytuł z Edinsonem Cavanim, którego licznik na Parc des Princes zatrzymał się na 200 golach.

Cristiano Ronaldo sprowokowany przez dziecko. Złość Portugalczyka!

Cristiano Ronaldo uległ prowokacji małego chłopca i dosadnie mu odpowiedział.
reklama

Eksperci wyjaśniają różnice między sprawami Alvesa i Hakimiego

Eksperci wyjaśniają różnice między sprawami Alvesa i Hakimiego
Oskarżenia wokół Achrafa Hakimiego były przedmiotem analizy w hiszpańskim programie telewizyjnym „Salvame”, gdzie eksperci porównywali przypadek Marokańczyka ze sprawą Daniego Alvesa. Brazylijczyk za swój czyn trafił do więzienia. „Istnieje wiele różnic między tym przypadkiem, a przypadkiem Daniego Alvesa” – analizowano. „Główna i najważniejsza polega na tym, że dziewczyna, która idzie na komisariat nie składa oficjalnego zeznania, a jedynie informuje władze o zaistniałej jej zdaniem sytuacji”. „Nie wiemy, dlaczego nie chce oficjalnie zgłosić gwałtu i sformalizować swojego zeznania." "Dlaczego Achraf jest oskarżany, jeśli kobieta nie zdecydowała się na złożenie oficjalnych zeznań? We Francji prokuratura działa z urzędu." „Powodem, dla którego domniemana ofiara nie złożyła formalnej skargi, może być obawa, że zostanie później oskarżona o fałszywe zeznania i pomówienie”.
za:Marca

Tomaszewski o Lewandowskim: Guzik mnie obchodzi Barcelona!

Tomaszewski o Lewandowskim: Guzik mnie obchodzi Barcelona!
– Robert zrobił ogromny błąd, przechodząc do Barcelony. Guzik mnie obchodzi Barcelona, bo mnie interesuje reprezentacja Polski, a Lewandowski rzucił na szalę grę w reprezentacji. Przechodził katorgę psychiczną, gdy wahało się, czy przejdzie do Barcelony, czy nie. Odbiło się to na jego grze w mistrzostwach świata, które były dla niego nieudane. Gdyby został w Bayernie, miałby komfort gry – powiedział słynny reprezentacyjny golkiper Jan Tomaszewski w rozmowie z „Super Expressem”.
za:Super Express

Kałużny nie chce Krychowiaka w reprezentacji

Kałużny nie chce Krychowiaka w reprezentacji
"Zdecydowanie nadszedł reprezentacyjny koniec Krychowiaka. Uzasadnić swój wybór? Przecież gołym okiem było widać, że pożytku z obecnego 33-letniego Grzegorza kadra za wiele nie ma. By uprzedzić jakieś ataki – wciąż widziałbym „Krychę” w biało-czerwonej koszulce, lecz w formie z Euro 2016. Jednak od tamtej bardzo udanej imprezy w wykonaniu Polski i Grzegorza minęło już 7 lat. Pozostały wspomnienia z gatunku „w starym kinie pana Mietka"" - powiedział Kałużny w wywiadzie dla "Przeglądu Sportowego".
Radosław Kałużny za:Przegląd Sportowy
reklama