reklama

Rafał Augustyniak kontynuuje legijne tradycje

Rafał Augustyniak kontynuuje legijne tradycje
Rafał Augustyniak we wczorajszym meczu Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze stracił 2 zęby. Obrońca Wojskowych, pomimo odniesienia tak znacznego uszczerbku na zdrowiu kontynuował grę, a goście nie stracili bramki i wywieźli z Zabrza cenne zwycięstwo 1:0.
źródło:Twitter
reklama

Leo Messi ma już łącznie 1000 goli i asyst w swojej klubowej karierze

Leo Messi ma już łącznie 1000 goli i asyst w swojej klubowej karierze
źródło:Goal.com

Mikel Arteta zapewnił 3 punkty Arsenalowi? :)

Mikel Arteta zapewnił 3 punkty Arsenalowi? :)
Mikel Arteta uchwycony przez jedną z kamer podczas końcówki wczorajszego spotkania Arsenal - Bournemouth, kiedy na tablicy wyników widniał jeszcze rezultat 2:2.

Griezmann najlepsze ma już za sobą? Lepiej zobacz ten strzał! [VIDEO]

Atomowe uderzenie Antoine'a Griezmanna z sobotniego meczu Atletico - Sevilla, wygranego przez gospodarzy aż 6:1!
reklama

Historyczny gol Mbappe! Tego nie dokonał nikt wcześniej [VIDEO]

Kylian Mbappe strzelił dziś swojego 201 gola dla PSG, a Paryżanie wygrali z Nantes 4:2. Mistrz Świata z 2018 roku jako pierwszy w historii gracz PSG pokonał barierę 200 trafień i stał się najlepszym strzelcem klubu. Wcześniej dzielił ten tytuł z Edinsonem Cavanim, którego licznik na Parc des Princes zatrzymał się na 200 golach.

Cristiano Ronaldo sprowokowany przez dziecko. Złość Portugalczyka!

Cristiano Ronaldo uległ prowokacji małego chłopca i dosadnie mu odpowiedział.

Eksperci wyjaśniają różnice między sprawami Alvesa i Hakimiego

Eksperci wyjaśniają różnice między sprawami Alvesa i Hakimiego
Oskarżenia wokół Achrafa Hakimiego były przedmiotem analizy w hiszpańskim programie telewizyjnym „Salvame”, gdzie eksperci porównywali przypadek Marokańczyka ze sprawą Daniego Alvesa. Brazylijczyk za swój czyn trafił do więzienia. „Istnieje wiele różnic między tym przypadkiem, a przypadkiem Daniego Alvesa” – analizowano. „Główna i najważniejsza polega na tym, że dziewczyna, która idzie na komisariat nie składa oficjalnego zeznania, a jedynie informuje władze o zaistniałej jej zdaniem sytuacji”. „Nie wiemy, dlaczego nie chce oficjalnie zgłosić gwałtu i sformalizować swojego zeznania." "Dlaczego Achraf jest oskarżany, jeśli kobieta nie zdecydowała się na złożenie oficjalnych zeznań? We Francji prokuratura działa z urzędu." „Powodem, dla którego domniemana ofiara nie złożyła formalnej skargi, może być obawa, że zostanie później oskarżona o fałszywe zeznania i pomówienie”.
za:Marca
reklama