reklama

Angielskie kluby zmieniły swoje herby. Nietypowa inicjatywa

Angielskie kluby zmieniły swoje herby. Nietypowa inicjatywa
Z okazji Światowego Dnia Dzikiej Przyrody (3 marca) angielskie kluby postanowiły usunąć ze swoich herbów zwierzęta oraz wszelkie elementy roślinności. Skierowana do kibiców akcja przedstawicieli angielskiej piłki ma uzmysławiać, jak nasze codzienne życie i otoczenie wyglądałoby bez przyrody.
reklama

Toni Kroos o koszulce Realu: "To kompletne gówno!"

Toni Kroos o koszulce Realu:
W prowadzonym ze swoim bratem Felixem podcaście "Einfacht mal Luppen", Toni Kroos wypowiedział się na temat aktualnych trykotów meczowych Realu Madryt. "Stroje z kołnierzykiem są niewygodne i brzydkie. To koszulka piłkarska, a nie koszulka polo. Ma kilka guzików u góry, więc może dodajmy jeszcze parę więcej i zróbmy z niej prawdziwą koszulę i tak grajmy! Zwracam się do wszystkich projektantów: To kompletne gówno!"
Toni Kroos za:"as"

Dariusz Mioduski promował Ekstraklasę w Londynie: "Podobna do Premier League".

Dariusz Mioduski promował Ekstraklasę w Londynie:
Dariusz Mioduski uczestniczył w Financial Times Football Business Summit w Londynie. Na konferencji poświęconej biznesowej stronie piłki nożnej z ust prezesa Legii padło kilka pozytywnych słów na temat polskiej Ekstraklasy. "Polska to nieodkryty i niedoceniany klejnot w europejskim futbolu. Mamy konkurencyjną strukturę podobną do Premier League, chociaż nie mamy sponsoringu rządowego ani inwestycji oligarchicznych" – powiedział Dariusz Mioduski.
Dariusz Mioduski za:PIłkanozna.pl

Rafał Augustyniak kontynuuje legijne tradycje

Rafał Augustyniak kontynuuje legijne tradycje
Rafał Augustyniak we wczorajszym meczu Legii Warszawa z Górnikiem Zabrze stracił 2 zęby. Obrońca Wojskowych, pomimo odniesienia tak znacznego uszczerbku na zdrowiu kontynuował grę, a goście nie stracili bramki i wywieźli z Zabrza cenne zwycięstwo 1:0.
źródło:Twitter
reklama

Leo Messi ma już łącznie 1000 goli i asyst w swojej klubowej karierze

Leo Messi ma już łącznie 1000 goli i asyst w swojej klubowej karierze
źródło:Goal.com

Mikel Arteta zapewnił 3 punkty Arsenalowi? :)

Mikel Arteta zapewnił 3 punkty Arsenalowi? :)
Mikel Arteta uchwycony przez jedną z kamer podczas końcówki wczorajszego spotkania Arsenal - Bournemouth, kiedy na tablicy wyników widniał jeszcze rezultat 2:2.

Griezmann najlepsze ma już za sobą? Lepiej zobacz ten strzał! [VIDEO]

Atomowe uderzenie Antoine'a Griezmanna z sobotniego meczu Atletico - Sevilla, wygranego przez gospodarzy aż 6:1!
reklama