reklama

Żewłakow porównuje faul na Augustyniaku do wjechania po pijanemu w autobus

Żewłakow porównuje faul na Augustyniaku do wjechania po pijanemu w autobus
"Przy takim zagraniu my rozkminiamy, czy jest to zamierzone, czy niezamierzone. Szczerze? Przepraszam, że teraz zażartuje. Ja też nie zamierzałem wjechać w autobus, ale niestety ja też zostałem ukarany. Tu ma być oceniony skutek i ewentualnie decyzja, którą podejmuje sędzia ma być dla nas nauką na następny raz" - stwierdził były reprezentant Polski. Przypomnijmy, że w grudniu 2020 roku Michał Żewłakow wjechał swoim BMW w tył autobusu. Emerytowany piłkarz miał 1.6 promila alkoholu we krwi.
Michał Żewłakow za:canal+
reklama

Za to Araujo dostał czerwoną kartkę [VIDEO]

Obrońca Barcelony powalił wychodzącego sam na sam z ter Stegenem gracza Valencii. Zachowanie Araujo było konsekwencją błędu, którego chwilę wcześniej dopuścił się Kounde.

Boniek o faulu na Augustyniaku: "Wypadły zęby? Zdarza się"

Boniek o faulu na Augustyniaku:
Za czasów Zibiego puszczano pewnie jeszcze gorsze przewinienia :P
źródło:twitter

Johnson przymierzył w okienko i daje remis Nottingham![VIDEO]

Brennan Johnson zdobywa swoją drugą bramkę w meczu i daje Nottingham Forest cenny remis 2:2 z Evertonem! Bramka ustalająca wynik tego starcia z pewnością będzie walczyć o miano gola kolejki.
reklama

Barca - Valencia 1:0! Busquets dograł Raphinhii na czubek nosa! [VIDEO]

Ależ asysta Sergio Busquetsa! Hiszpan zagrał jakby od niechcenia, a piłka po chirurgicznie precyzyjnej podcince trafia na głowę Raphinhii. Barca - Valencia 1:0!

Angielskie kluby zmieniły swoje herby. Nietypowa inicjatywa

Angielskie kluby zmieniły swoje herby. Nietypowa inicjatywa
Z okazji Światowego Dnia Dzikiej Przyrody (3 marca) angielskie kluby postanowiły usunąć ze swoich herbów zwierzęta oraz wszelkie elementy roślinności. Skierowana do kibiców akcja przedstawicieli angielskiej piłki ma uzmysławiać, jak nasze codzienne życie i otoczenie wyglądałoby bez przyrody.

Toni Kroos o koszulce Realu: "To kompletne gówno!"

Toni Kroos o koszulce Realu:
W prowadzonym ze swoim bratem Felixem podcaście "Einfacht mal Luppen", Toni Kroos wypowiedział się na temat aktualnych trykotów meczowych Realu Madryt. "Stroje z kołnierzykiem są niewygodne i brzydkie. To koszulka piłkarska, a nie koszulka polo. Ma kilka guzików u góry, więc może dodajmy jeszcze parę więcej i zróbmy z niej prawdziwą koszulę i tak grajmy! Zwracam się do wszystkich projektantów: To kompletne gówno!"
Toni Kroos za:"as"
reklama