Bukmacher oszalał! Daje 300 zł za postawienie 2 zł na LM. Bez względu na wynik meczu!

Tak szalonej promocji bukmacherskiej jeszcze nie było. Superbet daje 300 zł za postawienie 2 zł na dowolny zakład dotyczący wtorkowego lub środowego meczu Ligi Mistrzów! Rejestrując się z kodem FANGOL otrzymasz dodatkowo: bonus 100% wpłaty do 200 zł + freebet 54 zł + pierwszy tydzień gry bez ryzyka aż do 3500 zł.

1. Załóż konto i wpłać 50 zł

 • Otwórz konto z kodem FANGOL
 • Zrób pierwszą wpłatę min. 50 zł

2. Postaw 2 zł na DOWOLNY TYP z Ligi Mistrzów!

 • Postaw za 2 zł swój pierwszy przedmeczowy zakład singiel z dowolnego meczu Ligi Mistrzów rozgrywanego 7-8 marca 2023
 • Twój typ zostanie rozliczony po kursie 150.00 i otrzymasz 300 zł w bonusie niezależnie od tego, czy Twój typ będzie trafiony! 
 • Bonus zostanie dodany do konta w ciągu max. 72 h

3. Wypłata bonusu 300 zł

 • Bonus można wykorzystać na zakłady pojedyncze z min. kursem 1.80 lub na zakłady akumulowane z łącznym kursem min. 1.80 oraz kursem poszczególnych typów min. 1.30
 • Bonus można wykorzystać na zakłady przedmeczowe oraz live
 • Środki uzyskane z Bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto depozytowe po dokonaniu 3-krotnego obrotu

4. Szczegółowe informacje o promocji:

 1. W promocji bierze udział tylko pierwszy kupon singiel zawarty po założeniu konta.
 2. Na kuponie musi znajdować się jeden z zakładów z oferty przedmeczowej na dowolny mecz Ligi Mistrzów (liczą się mecze rozgrywane w dniach 07.-08.03.2023).
 3. Bonus w wysokości 300 PLN mogą otrzymać tylko Uczestnicy, którzy na pierwszym kuponie singiel po założenie konta zawarli dowolny zakład na jeden z meczów Ligi Mistrzów rozgrywanych w dniach 07.-08.03.2023.
 4. Minimalna stawka kuponu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
 5. Zakłady zaliczają się do udziału w Promocji w momencie ich wprowadzenia do systemu, a nie w momencie ich obstawienia na stronie przez Gracza.
 6. Bonus zostanie przelany na konto Gracza do 72 godzin od momentu spełnienia warunku promocji.
 7. Promocje specjalne dla nowych graczy nie łączą się z promocją Bonus King. W przypadku, gdy wydarzenie zaliczane jest do promocji Boost King oraz innej promocji specjalnej, Graczowi przysługuje jeden bonus o wyższej wartości zgodnie z warunkami promocji.
 8. Bonus należy zaakceptować w ciągu 3 dni od zaksięgowania go na koncie Gracza; w przeciwnym razie bonus wygaśnie automatycznie. Bonus należy zaakceptować poprzez wybranie przycisku „Akceptuj” na powiadomieniu, które Gracz otrzyma podczas logowania do konta (popup).
 9. Bonus ważny jest 7 dni od daty zaakceptowania go przez Gracza na jego koncie bonusowym. Po spełnieniu wymagań opisanych w punkcie 4 Regulaminu, środki zgromadzone na koncie bonusowym zostaną automatycznie przelane na konto depozytowe skąd będzie można je wypłacić.
 10. Na koncie bonusowym może być aktywny tylko jeden bonus. W przypadku gdy na koncie gracza aktywny jest inny bonus, Gracz ma 3 dni na wykorzystanie go, aby aktywować bonus „Bonus 300 PLN za zakład na Ligę Mistrzów”.
 11. W przeciwnym wypadku środki przyznawane w ramach bonusu „Bonus 300 PLN za zakład na Ligę Mistrzów” nie zostaną aktywowane.
 12. Gracz może anulować bonus w dowolnym momencie, kontaktując się z Działem Obsługi Klienta. Wówczas środki z salda bonusowego i związane z nim wygrane zostaną anulowane.
 13. Jeżeli Gracz zleci polecenie wypłaty środków zanim spełni warunki obrotu bonusem „Bonus 300 PLN za zakład na Ligę Mistrzów” środki zgromadzone na saldzie bonusowym i wygrane z tego tytułu zostaną anulowane.
 14. Jeśli gracz ma środki na prawdziwym saldzie, kiedy stawia zakład, najpierw zostaną wykorzystane środki z depozytowego salda, a następnie środki z przyznanego bonusu.
reklama

Hakimi oskarżony o gwałt. Jest reakcja jego żony

Hakimi oskarżony o gwałt. Jest reakcja jego żony
Hiszpańska aktorka Hiba Abouk, z którą Achraf Hakimi jest żonaty i ma dwójkę dzieci, wzięła przykład z partnerki Daniego Alvesa i również wykasowała ze swoich social media większość wspólnych zdjęć z mężem. Zdaniem esdiario.com, relacje kobiety z gwiazdorem PSG były mocno napięte jeszcze przed wybuchem skandalu z domniemanym gwałtem na nowo poznanej dziewczynie. Aktorka rozważa wydanie komunikatu informującego o separacji.
za:esdiario.com

Kibice Motoru murem za Feio. Skandują jego imię [VIDEO]

Kibice Motoru Lublin okazali wsparcie dla Goncalo Feio, skandując jego imię pod klubowym stadionem. Przypomnijmy, że Portugalczyk po ostatnim domowym spotkaniu Motoru pokłócił się z prezesem Pawłem Tomczykiem i zaatakował go. W efekcie konfrontacji Tomczyk trafił do szpitala.
źródło:Motorlublin.com

Przerwa Neymara dłuższa niż przewidywano

Przerwa Neymara dłuższa niż przewidywano
Neymar nie zagra do końca sezonu. PSG wydało oficjalny komunikat, w którym poinformowano, że piłkarz przejdzie operację, przez co jego pauza potrwa od 3 do 4 miesięcy. Wydawało się, że brazylisjki magik wróci na murawę w najbliższych tygodniach, ale z powodu powtarzających się urazów kostki sztab medyczny klubu zasugerował operację więzadeł, aby móc ograniczyć ryzyko wystąpienia tego typu urazów w przyszłości.
za:PSG
reklama

Proszę się przyzwyczajać Panie Santos! :D

Proszę się przyzwyczajać Panie Santos! :D
Przemyślenia Fernando Santosa na temat polskiej piłki nożnej z pewnością mogą być dość interesujące!

Haaland i Guardiola naciskają na Man City. Chcą transferu za 150 mln euro

Haaland i Guardiola naciskają na Man City. Chcą transferu za 150 mln euro
Pep Guardiola i Erling Haaland mają naciskać na Manchester City, by klub pozyskał w letnim okienku transferowym Jude'a Bellinghama. Pomocnikiem wycenianym na 150 mln euro zainteresowane są także Liverpool, Chelsea i Real Madryt.
za:Twitter @MatteMoretto

Właściciele Chelsea planują kolejną inwestycję. Koszt? 2 miliardy dolarów

Właściciele Chelsea planują kolejną inwestycję. Koszt? 2 miliardy dolarów
Amerykańscy właściciele Chelsea konkretyzują rozmowy na temat projektu nowego stadionu. Rządzący klubem pragną mieć jedną z najnowocześniejszych aren piłkarskich w Europie. Projekt zakłada wyburzenie legendarnego Stamford Bridge i wybudowanie w jego miejsce nowego stadionu. Koszt inwestycji szacuje się na kwotę 2.1 miliarda dolarów.
za:Marca
reklama