reklama

Tomasz Ćwiąkała podsumował dramatyczną sytuację w polskim futbolu

Tomasz Ćwiąkała podsumował dramatyczną sytuację w polskim futbolu
Tomasz Ćwiąkała podsumował absurdalne, a zarazem tragiczne wydarzenia, jakie możemy obserwować w ostatnich dniach w Motorze Lublin. Właściciel klubu, zajmujący 30 miejsce na liście najbogatszych Polaków Zbigniew Jakubas, zdecydował się pozostawić na stanowisku trenera Goncalo Feio, który zaatakował i zranił prezesa Motoru Pawła Tomczyka.
źródło:twitter
reklama

Właściciel Motoru broni Feio: "To efekt przemęczenia"

Właściciel Motoru broni Feio:
Motor Lublin zorganizował we wtorek konferencję prasową. Przypomnijmy, że dwa dni wcześniej trener Goncalo Feio zaatakował i zranił prezesa Pawła Tomczyka. Władze klubu ogłosiły, że Portugalczyk pozostanie na swoim stanowisku, a prezes Paweł Tomczyk zostanie zawieszony na 3 miesiące. Właściciel Motoru Zbigniew Jakubas stanął w obronie Feio. "Moim zdaniem sytuacja, która wynikła to efekt przemęczenia. Pan trener Feio pracuje po dwadzieścia godzin dziennie. To granica wytrzymałości organizmu. Być może w takich okolicznościach człowiek jest wybuchowy i pewnych rzeczy nie wytrzymuje." - powiedział Jakubas dając do zrozumienia, że pozycja portugalskiego szkoleniowca nie jest w żaden sposób zagrożona.
źródło:fot. Motor lublin

Najlepsza jedenastka 23. kolejki Ekstraklasy

Najlepsza jedenastka 23. kolejki Ekstraklasy
Miniony weekend należał do nich!
źródło:Ekstraklasa

Zachowanie Xaviego przed karnym Ferrana Torresa [VIDEO]

Ferran Torres zabierał piłkę Ansu Fatiemu i podchodzi do jedenastki. Jak na spięcie między swoimi zawodnikami zareagował Xavi?
źródło:twitter
reklama

Gracz Realu Madryt zaoferowany Barcelonie!

Gracz Realu Madryt zaoferowany Barcelonie!
Czy szykuje się sensacyjny transfer do Barcy?
źródło:Twitter

Bukmacher oszalał! Daje 300 zł za postawienie 2 zł na LM. Bez względu na wynik meczu!

Kolejna niezwykła promocja Superbet! Postaw dowolny typ z Ligi Mistrzów po kursie 150.0!
Czytaj więcej...

Hakimi oskarżony o gwałt. Jest reakcja jego żony

Hakimi oskarżony o gwałt. Jest reakcja jego żony
Hiszpańska aktorka Hiba Abouk, z którą Achraf Hakimi jest żonaty i ma dwójkę dzieci, wzięła przykład z partnerki Daniego Alvesa i również wykasowała ze swoich social media większość wspólnych zdjęć z mężem. Zdaniem esdiario.com, relacje kobiety z gwiazdorem PSG były mocno napięte jeszcze przed wybuchem skandalu z domniemanym gwałtem na nowo poznanej dziewczynie. Aktorka rozważa wydanie komunikatu informującego o separacji.
za:esdiario.com
reklama