Cristiano Ronaldo o Lidze Mistrzów

Cris wie co jest potrzebne do tego by sięgnąć po najbardziej upragnione trofeum - Ligę Mistrzów. Zobaczymy czy Real weźmie sobie jego radę do serca.

Korki Dusana Kuciaka

Bale niczym król asyst

Luka Modrić upokarza rywali

Chorwacki pomocnik jest ostatnio w niesamowitej formie. Tylko popatrzcie co Modrić zrobił z graczami Villarrealu. Nieźle nimi zakręcił! Co za gracz!

Karim Benema na 4-2

Tym razem asystę notuje Jese, a Benzema popisuje się niezwykle precyzyjnym strzałem! Francuz zdobywa swoją 2. bramkę dzisiejszego wieczora!

Finezja Jese Rodrigueza

Co za akcja Realu Madryt! Di Maria i Benzema rozklepali obronę Villarreal, a Jese Rodriguez popisuje się idealnym finiszem!

Nowy image Robert Lewandowskiego

Dos Santos strzela z rzutu wolnego

Ale pocelował! Meksykanin pokazał, że jest w wielkiej formie! Villarreal się nie poddaje i mamy już tylko 3:2 dla Realu!

Jese Rodriguez!

Wychowanek Realu po raz kolejny udowadnia, że nieprzypadkowo staje się zawodnikiem pierwszego składu Królewskich.

Jese jak legenda polskiej piłki

Piękny rajd i debiutancki gol Taarabta

Co za bramka dla Milanu! Taarabt już na swojej połowie rozpoczyna rajd i po którym zdobywa swoją premierową bramkę w barwach Milanu!

Najsilniejszy strzał w historii piłki

Michał Żewłakow pojechał Franza Smudę

Do sytuacji doszło na rozdaniu nagród tygodnika "Piłka nożna".

Bomba w okno Mario Gasparda

No i Villareal wraca do gry! Prawy obrońca gości znalazł się w polu karnym i potężnym strzałem w okno zdobywa kontaktowego gola! Real 2, Villareal 1 !

Marcelo schodzi z boiska utykając

Brazylijski piłkarz Realu Madryt musiał opuścić boisko już w pierwszej połowie spotkania z Villarrealem. Widać, że noga musiała go naprawdę strasznie boleć.

CR7 nie lubi ligi włoskiej

Czyli można być prawie pewnym, że Cristiano Ronaldo nigdy nie zagra w tej lidze. Ciekawe co uważa o rozgrywkach ligowych w innych krajach.

Karim Benzema podwyższa prowadzenie

Po raz kolejny wielki udział w bramce Garetha Bale'a! Walijczyk doskonale dogrywa do Francuza a ten sprytnie dostawia nogę. 12 gol Benzemy w sezonie!