Znany aktor jest zagorzałym kibicem

Nasri nową gwiazdą internetu ;)

Internet ma nową gwiazdę Samiera Nasriego ! Francuz zamiast świecić umiejętnościami , świeci czym innym ;)

Najgorsze skillsy jakie widzieliście

Przed Wami Mohammed Ghaddar - zawodnik malezyjskiej ligi. Ten gracz postanowił zabawić się z rywalami w stylu Neymara. Tylko szkoda, że wyszło komicznie.

Michał Pol pojechał kibicowi Realu

Gracze, którzy w czerwcu będą wolni

Victor Valdes (wartość: 12 mln euro)
Wszystkim tym piłkarzom już za niecałe pół roku kończą się kontrakty. Oznacza to, że będą wyjątkowo łakomymi kąskami na rynku. "Lewy" jest wyjątkiem. :)

Lokomotiw Moskwa wygrał 15:0

To jest dopiero pogrom! Lokomotiw Moskwa w meczu sparingowym z norweskim Stromsgodset wygrał aż 15:0! Sędzia przerwał grę w 84. minucie, bo miał dość. :)

Pieniądze za prawa telewizyjne

Zadebiutują z Polską

Genialne zagrania w futsalu

Takie rzeczy możliwe są tylko na hali podczas meczu futsalu. Piękne gole, techniczne zagrania, szalone triki - to jest to co tygrysy lubią najbardziej. :)