Posągi Neymara i Messiego

Takie atrakcje można obejrzeć w izraelskim mieście Holon. Podobni do oryginałów?

Fenomenalne trafienie Stilicia

Co za GOL!!! Semir Stilić pokazał co to znaczy idealnie ułożona stopa i strzałem z 30 m z rzutu wolnego doprowadza do remisu! Mamy 2-2!

Piłkarz Sparty Praga oddał korki

Ale szczęściarz z tego chłopaka. Piłkarz Sparty Praga Lukáš Vácha oddał mu po meczu swoje nowiutkie Hypervenomy.

Kluby z europejskich stolic

No cóż, może Niemcy mają Bayern czy Borussię, ale klub ze stolicy to już nie ta klasa, co reszta największych lig Europy :P

Przypuszczalny skład Barcy na Osasunę

Wpadka kibica United

No tak, chyba ktoś nie wie co to jest hat-trick ;)

Składy Manchester Utd - Liverpool

Kto jest faworytem tego starcia?

Premierowy Gol Ondreja Dudy

Broź dośrodkowuje, a Słowak popisuje się wolejem i pokonuje Miśkiewicza! Wisła da radę się podnieść w 2. połowie?

Czerwona kartka dla Głowackiego!

Kapitan Wisły Kraków w środku boiska fauluje Michała Żyrę i dostaje za to czerwoną kartkę! Czy Wiślacy poradzą sobie w '10'?

PSG zainteresowane Ozilem

No cóż, gdyby ta oferta miała okzazać się prawdą, to długo miejsca w Londynie by nie zagrzał.

Wszyscy chcą obejrzeć hit PL

Takie mecze przyciągają do ekranów niezliczone rzesze kibiców! Liczby są oszałamiające! Zaliczacie się do tych kibiców?

Błyskawiczny gol Radovicia!

2. minuta meczu, a Legia już wychodzi na prowadzenie! Żyro ładnie przytrzymał piłkę podał do Radovicia i Serb strzela na 1-0!

Piłkarze Romy wspierają Strootmana

Piękny gest zawodników AS Romy. Zobaczcie filmik, w którym wyrażają wyrazy wsparcia dla kontuzjowanego Kevina Strootmana.