Chyba chciał zrobić tak jak Boruc!

Czy to był błąd Legii?

To był chyba największy błąd w historii Legii sprzedając swojego gwiazdora kibice odwrócili się od zespołu....

Nowy piłkarz Liverpoolu

Oficjalnie Mark Clattenburg został nowym piłkarzem Liverpoolu, miał okazje zadebiutować w spotkaniu z Manchesterem United.

Iniesta dedykuję bramkę swojemu dziecku

Partnerka Andresa Iniesty straciła ostatnio dziecko. W ten sposób piłkarz Barcelony uczcił jego pamięć.

Fantastyczna bomba Iniesty

ANDRES INIESTAAA! Co za trafienie - Hiszpan postanowił huknąć co sił w nogach i wyprowadził Barcelonę na 3-bramkowe prowadzenie!

Barca rozklepała obronę rywali

ALEXIS SANCHEZ wykończył akcję piękną akcję Barcelony! I już mamy 2-0! Jak łatwo im to przychodzi!

Leo Messi otwiera wynik meczu

18 minut zajęło Messiemu trafienie do bramki Osasuny! Jeszcze Pedro chciał dobić tę piłkę, ale to Argentyńczykowi zostało przypisane trafienie!

Szewczenko zachwycił Rusha

Petarda Tomasa Rosickiego

CO ZA BOMBA! Czeski pomocnik Arsenalu już w 2. minucie wyprowadził Arsenal na prowadzenie tym pięknym strzałem!

Stanowski jedzie napastnika Legii

Krzysztofowi Stanowskiemu chyba skończyła się cierpliwość do wyczynów Gruzina.

Reprezentacja Jugosławii w 2014 roku

Taką XI mogliby grać Jugosławianie
Gdyby ten kraj się nie rozpadł, mielibyśmy prawdopodobnie jedną z najsilniejszych reprezentacji w Europie. Tylko spójrzcie na ten skład!!

Pepe, Marcelo i Xabi śmieją się z Jese

Na konferencji prasowej gracze Realu zaczęli śmiać się z młodego Hiszpana, a dokładniej z jego 'ziomalskiego' sposobu trzymania mikrofonu :P

Kolejny kandydat do Oscara

Coraz więcej nominowanych do tej "prestiżowej" nagrody.

I dlatego Gerrard nie strzelił karnego

Po 2 strzelonych karnych, kapitan The Reds w 3. próbie trafił słupek. Myślicie, że to własnie z tego powodu? ;)

YNWA na Old Trafford

Mecz zbliża się do końca a na trybunach w Teatrze Marzeń rozbrzmiewa "You'll Never Walk Alone" a rozradowani kibice Liverpoolu naśmiewają się z Moyes'a