Pamiętny rajd Henryego w meczu z Realem

W tamtych czasach był nie do zatrzymania!

Fenomenalny strzał Tomasza Hajto

Anglicy mają Rooneya i Davida Beckhama, a my mamy Tomasza Hajtę! Zobaczcie tego genialnego loba w wykonaniu polskiego gracza! To był strzał życia!

Szalony wolej gracza Norwich

'Kanarki' wygrały dziś z Sunderlandem 2-0, a tym genialnym uderzeniem popisał się Alexander Tettey! Gdyby nie Rooney - gol weekendu!

Rooney o swoim fantastycznym strzale

Anglik zdobył dziś bramę prawie z połowy boiska - to był jeden z najpiękniejszych goli w jego życiu!

Zaskoczony Moyes

Zachwyt Beckhama

Gracz Spurs śmieje się ze Szczęsnego

Andros Townsend dobrze zapamiętał ostatnie selfie polskiego bramkarza na stadionie Tottenhamu!

Sergio Ramos żartuje przed El Clasico

W jednym z wywiadów przed niedzielnym spotkaniem Ramos zażartował na temat ostatniego meczu w któyrm występował jako defensywny pomocnik. Co Wy na to? ;)

To ogląda Sturridge

Tyle grali Valdes i Cristiano Ronaldo

Najlepsze tatuaże El Clasico

Pepe
W drużynach Realu i Barcelony można znaleźć kilku naprawdę wielkich miłośników tatuażu! Który zespół wygrywa w tym elemencie? ;)

VIP-owskie bilety na El Clasico

Kto by oddał wszystko, żeby stać się ich posiadaczem?

Szalone trafienie Davida Beckhama

Rok 1996, młodziutki Dave Beckham decyduje się na strzał z linii środkowej i... pokonuje bramkarza Wimbledonu! Dziś podobną bramę walnął Rooney!

Valdes chwali Premier League

Czyżby to miała być podpowiedź gdzie odejdzie po sezonie?

Wspaniałe osiągnięcie Rooneya

Rooney po raz drugi!

Ten gol był zdecydowanie łatwiejszy od poprzedniego - obrońca West Hamu wręcz nabił nogę Anglika! Do przerwy United wygrywa 0-2!