Fatalny faul Hendersona

Co za obrzydliwe wejście Anglika! Ostatnie minuty doliczonego czasu gry, a Anglik kasuje Nasriego i wylatuje z boiska za bezpośrednią czerwoną!

Coutinho strzela po błędzie Kompany'ego

Coutinho strzela po błędzie Kompanyego
Co za kiks obrońcy Manchesteru City! Piłka schodzi mu z buta przy wybijaniu piłki i Coutinho z półobrotu pokonuje Harta! Jest 3-2!

Zaginiony Leo Messi

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie... :P

Samobój Glenna Johnsona na 2-2!

Szaleństwo! Manchester City po raz kolejny rozklepał obronę Liverpoolu i Anglik niefortunnie zaskakuje Mignoleta! Mamy remis!

Łzy szczęścia lekarza Granady

Tak na zwycięstwo nad Barceloną zareagował główny lekarz Granady - Antonio Fernández.

David Silva strzela Liverpoolowi!

Co za odpowiedź Manchesteru City w drugiej połowie! Piękna akcja i David Silva wbija piłkę do bramki! 2-1!

Ewidentna symulka Luisa Suareza

Co za zachowanie Urugwajczyka! Oczywiste nurkowanie Suareza, jednak sędzia nie wyciąga kartonika - to by oznaczało wyrzucenie piłkarza z boiska po 2. żółtej!