Tito Vilanova strzela... Barcelonie

Tito Vilanova, grający w barwach UE Lleida, strzela pamiętnego gola z pośredniego rzutu wolnego w polu karnym Barcelony! Piękne trafienie od poprzeczki!

Początki Ardy Turana

Stara piłkarska prawda - nigdzie nie nauczysz się gry w piłkę tak jak z kolegami na ulicy.

Roma oddała hołd Vilanovie

Bardzo ładne zachowanie działaczy AS Romy - przed hitem z AC Milanem na stadionie uczczono pamięć hiszpańskiego trenera!

Alan Uryga strzela 'swojaka'

Dramat Wisły trwa! W 10. minucie Lech atakuje, a piłkarz Wisły niefortunnie interweniuje i pokonuje Miśkiewicza! Po 11 minutach mamy już 2-0!

Teodorczyk strzela Wiśle Kraków

Lech Poznań podejmuje u siebie Wisłę i już w 7. minucie świetnie odnalazł się Teodorczyk zdobywając swoję 19. bramkę w sezonie!

List pożegnalny Tito Vilanovy

Takimi słowami pożegnał się z Barceloną Tito Vilanova kiedy w zeszłym roku musiał zrezygnować z funkcji trenera.

Niezwykły karny Cruyffa

Holenderski napastnik skorzystał z przepisu mówiącego, że piłkarze mogą z karnego podawać do przodu i zdobył jednego z najbardziej pamiętnych karnych w historii

Rumenigge o rewanżu z Realem

Takie słowa Karl-Heinz Rummenigge skierował do zawodników, dziennikarzy i gości na bankiecie Bayernu po meczu z Realem

Hardkorowy trening bramkarza

Co za szaleństwo! Ten bramkarz ma refleks na poziomie samuraja!

Watzke pewny swego

Widać, że prezydent Borussii nie przejmuje się teoretycznym osłabieniem drużyny. Jest pewny, że drużyna bez Lewandowskiego również da sobie radę.

'Lewy' o konflikcie z Reusem

Robert Lewandowski wyjaśnia sytuację w której Marco Reus zamiast Roberta wykonał ostatnio rzut karny.

Neymar nie jest problemem

Selekcjoner reprezentacji Brazylii stanął w obronie swojego podopiecznego. Zgadzacie się z jego opinią?

RVP wrócił do treningów

Gwiazda Manchesteru United wróciła do treningów ledwie kilka dni po zwolnieniu Davida Moyesa. Przypadek? ;)

4 zgasłe gwiazdy Brazylii

Ta czwórka miała być 'kolejnymi' Pele na swoich pozycjach. jednak ich karier nie można uznać za zbyt błyskotliwych...