Dziękujemy!

Po już prawie 1,5 roku istnienia świętujemy dziś 200 000 fanów! A choć serwis rośnie niewyobrażalnie szybko (w tej chwili odwiedza nas już poand 650 tysięcy użytkowników miesięcznie!) to najlepsze dopiero przed nami! Już za chwilę Finał Ligi mistrzów a dosłownie dwa tygodnie później Mundial. Będzie się działo :) A co się dzialo do tej pory? Przybliżę Wam kilka najbardziej popularnych wrzut w serwisie.

Zacznę od swojej najpopularniejszej wrzutki, czyli filmik pod tytułem "Następca Ronaldo?". Na filmiku widzimy dziś już 12 letniego (a film jest z 2012 roku) Dawida Hanc grającego w klubie Gryf Świdnica.

Pamiętam jak się jarałem faktem, że ten filmik/ta wrzutka była tak popularna w serwisie. To był chyba jeden z pierwszych i nielicznych na tamten czas tak popularnych filmów w Fangolu. Trochę ponad rok temu pojawiła się też ta wrzutka i choć nie zebrała tak dużo punktów to u nas w Fangolu wszyscy byli rozłożeni na łopatki :) płacz przez śmiech, ten filmik to taka esencja footballu, radość z piłki w 100%.

Dziś kiedy jest nas nieco więcej, przekroczenie bariery 2000 punktów nie jest już takie trudne. Bez problemu barierę tę przekroczyła reklama Nike, która w tej chwili wiedzie prym pod kątem ilości punktów. Swoją drogą reklama, którą oglądałem na żywo premierze w Madrycie wiedząc, że za ekranem stoi Ronaldo :)

I bez tego jednak pozamiatali. Zdecydowanie przejdzie do historii podobnie jak reklama z klatką i turniejem na statku.

Dalej w czołówce wrzutek Fangolowych mamy już gify takie jak niezapomniane i niesamowite (jak on tego nie trafił?!) pudło El Arabiego

albo ten nieszczęsny kiks Vidala, po którym zdaje się domagał się karnego? :)

 

Oczywiście nie mogło się obyć bez zabaw i tak np. zabawa w piłkarskie imiona :)

Mi wyszło Andreas Johnson.

Co dalej?

Nie dalej jak tydzień temu uruchomiliśmy naszą aplikację mobilną na iOS (iPhone) a już niedługo (ok tygodnia-dwóch) pojawi się aplikacja na androida. Serwis Fangol.pl również się zmieni ale będą to raczej drobne zmiany :)

Życzenia

Życzymy sobie, żebyśmy przez kolejny rok albo i pięć robili dla Was największy i najlepszy serwis piłkarski w Polsce! Najszybsze informacje, najpiękniejsze powtórki, najlepsze memy i fajne zabawy :) Dziękujemy, że jesteście!

P.S. Tak wyglądał pierwszy szkic serwisu zanim pojawiła się aktualna wersja...

Od jak dawna odwiedzasz serwis Fangol.pl?

reklama

Radović o Thiago Cionku

Radović o Thiago Cionku
Serb już na pewno nie zagra w reprezentacji Polski, jednak poproszony o komentarz w sprawie Cionka, nie wypowiada się o nim zbyt pochlebnie...

Puyol kończy karierę

Puyol kończy karierę
Waszym zdaniem zostanie przy futbolu i będzie np. trenerem jak Pep Guardiola czy skieruje swoje kroki w zupełnie inną stronę?

Nowy strój Manuela Neuera

Nowy strój Manuela Neuera
Czy Wam też tak się kojarzy nowy strój bramkarzy Bayernu Monachium?
reklama

Piękna oprawa Legii

Piękna oprawa Legii
Taką oprawę przygotowali kibice Legii Warszawa na mecz z Wisłą Kraków!

Suarez chce wrócić do Ajaxu

Suarez chce wrócić do Ajaxu
Luis Suarez wygląda na zwolennika powiedzenia: "Jak mnie wyrzucają oknem, to wchodzę drzwiami" :D

Faworyci CR7 na Mundialu

Faworyci CR7 na Mundialu
Cristiano Ronaldo wskazał dwójkę największych faworytów na mundialu w Brazylii. Zgadzacie się z nim?
reklama